Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek túl kegyetlen voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl kegyetlen voltam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nagyon jóban vagyunk, viszont az utóbbi időben bepróbálkozott nálam, és hiába megmondtam neki sokszor, hogy nem tudom vele elképzelni a dolgot, és egyébként sem szeretnék kapcsolatot, továbbra is nyomult, mindenféle trükkökkel, amelyek persze irtóra átlátszóak voltak... És már nagyon elegem lett ebből a bájolgásból, úgyhogy megmondtam neki, hogy még csak a gondolatától is irtózom, hogy vele legyek. Nincs vele semmi baj egyébként, de egyszerűen semennyire nem vonzódom hozzá.


Miért olyan nehéz ezt megérteni? Miért kell kiprovokálni az emberből, hogy bunkó legyen, és szóljon be?


20/L


2016. febr. 11. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem igen.
2016. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hidd el, mindent megpróbáltam, de nem értett a szép szóból.
2016. febr. 11. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Akkor miért vannak mégis kétségeid?
2016. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem már az első próbálkozásnál így szoktak visszautasítani, szóval ez nem is olyan vészes. Az biztos, hogy nem esett neki jól, de egy-két ilyen visszautasítás után legalább rájön az ember, hogy nem sok esélye van a pártalálásra.
2016. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hát nem volt más választásod, magának akarta a bajt. Engem ha finoman elutasítanak, már nem próbálkozom többet.
2016. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem voltál az. Ha ennyire h/ülye, hogy nem veszi a lapot sokadjára, akkor el kell küldeni a pokolba.
2016. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál az. Manapság a nők sokkal durvábban szokták elküldeni a férfit, aki nem jön be nekik. Elég megalázó, de legalább rájön, hogy hol a helye.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!