Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a fiúk, akik szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk, akik szerint a lányoknak a bunkók kellenek, miért hiszik magukat tökéletesnek?

Figyelt kérdés

Az lehet, hogy ők nem bunkók, de az nem azt jelenti, hogy tökéletesek.

Elhiszem, hogy a lányt nem csalnák meg, kedvesek lennének vele, de ez nem elég.

Sokan nem azért nem találnak maguknak nőt, mert nem bunkók, hanem mert igénytelenek (nem rondák, igénytelenek), a gépet nyomják ismerkedés helyett, túl introvertáltak és nem próbálkoznak (eléggé).

Amúgy egy nőt ezerféleképpen meg lehet bántani. A helyes macsó megcsalja, a kevésbé helyes pedig nem követhet el semmilyen hibát? Dehogynem.


Inkább az ilyen fiúk változtassanak magukon vagy a viselkedésükön, és akkor lehet kapcsolatuk, sőt, a lányok nem is fognak mellettük macsóra vágyni.


2016. febr. 13. 16:38
 1/7 Clark Kent.. ***** válasza:
93%

Ezek a férfiak csak irigykednek, és sajnáltatják magukat, és rendszert haragra lobbannak, ha a bunkó férfiakról van szó, mert nem bírják elviselni, hogy a nők nem nekik teszik szét a lábukat. Utálják még a gondolatot is, hogy amit ők kedvességgel nem tudnak elérni, azt más pasas eléri bunkósággal, csipkelődéssel, nagyképűséggel.


Igazából ezek a tipikus "kedves pasik" igazi hisztis ringyók, így nem is kell csodálkozni, hogy nő nélkül vannak.

2016. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Én nem vagyok tökéletes, de törekszem rá. De semmit sem érnek a belső tulajdonságok, ha egy férfi annyira undorítóan ocsmány és alacsony, mint én. Ez nem igénytelenség, én tényleg annyira ocsmány vagyok, hogy már az is csoda lenne, ha egy lány nem kapna hányingert, ha meglátna. Elég sokat és komolyan próbálkozom ahhoz, hogy tudjam, hogy aki annyira ocsmány minden lány szerint, mint én, annak teljesen mindegy, hogyan próbálkozik, mert úgy is azonnal visszautasítják csakis a külseje miatt.
2016. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért vagy ocsmány, kettes? Csúnya az arcbőröd? Kövér vagy? Van mindkettőre megoldás. :)

Amúgy nekem az alacsony fiúk is tetszenek, mert én is alacsony vagyok.

2016. febr. 13. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Már nem vagyok kövér. Kb. 35 kilót adtam le, azon lehetett változtatni: megtettem. Az arcom formáján viszont nem lehet változtatni. Meg azon sem, hogy alacsony vagyok.
2016. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De az alacsonyság nem rossz! Egy magas lánynál igen, de keress 160 centis lányokat :D
2016. febr. 13. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Első te nem vagy komplett.
2016. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki feltette ezt a kérdést. :)
2016. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!