Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek aaaaannyira bejön, hogy semmibe vegyék őket, akkor én hogyhogy nem tapasztaltam ezt soha?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok. Nem azt mondom, hogy értek a nőkhöz, de idáig abból lett nőm, ha tettem érte. Sosem, ha nem.


Azok, akik nem-et mondtak, vagy nem adtak esélyt, én meg elfordultam tőlük, sosem jöttek utánam. (Nem adtak esélyt: próbáltam ismerkedni, beszélni velük, de mindig "nincs időm", "hanyagolom a bulikat", stb. értek)


Olyan is volt, hogy valaki elsőre rámcuppant, de nem léptem felé, mert nem akartam. Egyszer rámirt, hogy hol szilveszterezek, de ennyi...


Najó, egyszer talán valaki, de akkorsem járunk...


2016. febr. 13. 17:51
1 2
 11/14 Titusztitusz ***** válasza:
7%
Kérdező...Egy jó tanács a következő időkre:NŐKNEK egy szavát se hidd el sohasem feltételek nélkül...Látom, még sokmindent tanulnod kell azért az életröl, dehát azért vagyunk itt ugye, hogy tanácsokat adjunk...
2016. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez valóban működik a nőknél hazugság, az ha egyiknél sem.

De ha alapból nem tetszel nekik akkor ez a lesz**ärom játék sem ér semmit.

2016. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Márpedig ez így van. Az én tapasztalatom ezt mutatja. Ha nem futok utánuk sikeresebb vagyok. Olyan a csajozás, mint ha vizet tartanék a markomban, minél jobban szorítom össze annál inkább kifolyik belőle. Ha nagyon akartam sose jött össze, de amióta lazábban veszem a dolgot más a helyzet.
2016. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Cs.sszétek meg ez (amit az utsó is ír), ezt ne a nőkre próbáljátok ráhúzni, mert a munkakeresésnél, ügyfélkeresésnél, barátságoknál, rokonoknál, általában emberi kapcsolatoknál is pont így van. Nem tűnt még fel? Az aki érdekessé teszi magát, mert valamilyen szinten úgy tesz mintha ő tenne szívességet hogy szóba áll veled, érdekesebbnek és lazábbnak tűnik (az jut eszedbe: huh ez tud valamit). Ennyi. Ez nőknél, férfiaknál, munkában, általában embereknél működik, de kb állatoknál is egyébként pl kutya.
2020. ápr. 23. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!