Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lúzer, szűz srácok! Ti mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer, szűz srácok! Ti mennyire vagytok képesek ignorálni a Valentin napot?

Figyelt kérdés
Szerencsére most vasárnapra esik és semmi tervem sincs, amiért ki kellene mozdulnom és szembesülnöm a reménytelen helyzetemmel, de korábban sem próbáltam vele foglalkozni, ugyanakkor most belegondoltam, hogy idén már 24 leszek, egyre közelebb a 30-hoz és még mindig úgy viszonyulok a nőkhöz, mint egy idegen fajhoz, vagy egy vadállathoz, amit a távolból figyelsz, de a saját érdekedben nem lépsz vele kapcsolatba. Annyi különbséggel, hogy a nők azért nem ölnek meg (bár lelkileg lehet). A legrosszabb viszont, hogy nem is tudom, hol kellene elkezdeni a változást az életemben, ha egyáltalán van értelme, a paramétereimet figyelembe véve.

2016. febr. 14. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk kezdhetnéd ott, hogy a nőkre nem mint idegen fajra, vadállatokként tekintesz, hanem ember számba veszed őket...😒
2016. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen igazából,ki se megyek az utcára.Minél jobban elzárkózom ilyenek elől,így is lehúz bőven ez a nap...

24/F

2016. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én észre se vettem volna, hogy az van, ha anyám nem kapcsolja be a rádiót ahol a műsorvezető ezzel "poénkodott". A "poénok" nagyjából a Sas-kabaré szintjén voltak.
2016. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%

Menj el a PUA táborba, tessék, Ácsék fszán összehozták. :DD

https://www.youtube.com/watch?v=AhDCAyHim4g

2016. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szarok rá :D
2016. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1-nek: :D Te is a leglényegesebb részét tudod kiemelni a kérdésemből. Természeten átvitt értelemben kell érteni amit írtam.
2016. febr. 14. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát kit érdekel. Örülök, hogy ma nem kell dolgozni. Nekem elég ünnep az is.:D Azért lecsúszott egy feles...biztos ami biztos.:D
2016. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Noha nem vagyok szűz, de a nők terén én sem tudok felmutatni jelentős sikereket.


Igazából nem kell foglalkoznod ezzel a nappal. Jó kis marketing fogás és egy megfelelően csomagolt ürügy a pénzköltésre.


Rá se ránts, inkább tégy valami értelmeset.

F/24

2016. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23 év után észre sem vettem hogy volt, bár annyira halott vagyok belül hogy már nem érzek semmit...
2016. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

"Rá se ránts, inkább tégy valami értelmeset."

Vagy inkább ránts rá, mert barátnő híján ez az egyetlen értelmes, amit tehetsz. :-))

2016. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!