Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divat lett a sóherség a pasiknál? Kizáró ok, ha be akarok ülni vele valahova? Vagy ennek más lehetett a baja?

Figyelt kérdés

Nos, sorra olvasom, hogy a férfiak jobban örülnek, ha nem kell költeni a nőre (nem valami lovagias és megnyerő).

Nos, találkoztam egy pasival, aki szimpatikus is lett volna.sopánkodott, hogy neki nem akar összejönni a kapcsolat senkivel(pedig egészen jól nézett ki).

Nos, nem akart beülni sehová, pedig hűvös idő volt.Miután már vagy 300 métert legyalogoltunk keresztül kasul a városban, megkérdeztem, ugyan miért nem akar beülni sehová? azt mondta, őt az feszélyezi.Bár ezt azóta átgondoltam és felmerült bennem az a gyanú, hogy fél hogy a lányt meg kell hívni valamire.Gondolom, ha más naponta más és más lánnyal ül be valahova, akkor már sokba kerülne neki.Nos, én nem azért akartam beülni vele egy csendesebb helyre, mert feltétlenül vele akarom kifizettetni azt a nyomorult üdítőt.Meg tudom venni magamnak is, ha ez olyan rohadt nagy probléma, csak nem éppen kényelmes első randin úgy ismerkedni, hogy nem tudok rá figyelni igazán, nincs szemkontaktus szinte, mert az utat is figyelem, meg így csak sétálgatva nem olyan jó, sok minden elvonja a figyelmet.Nem találkoztunk többet.Most sopánkodhat, hogy ez sem jött össze.Komolyan már ez elijeszti a mai +férfiakat", hogy esetleg meg "kell" hívni egy kólára a lányt? Ha már így kezdi, mi lesz később?Terjedőben van ez a sóherség, vagy csak én vagyok szerencsétlen, hogy mostanában pont az ilyen gyökereket fogom ki?


2016. febr. 14. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak högyke - Te nem, de attól még vannak - akik a meghívást a "potyázás"-al azonosítják és direkt mindenből a legdrágábbat és jó sokat... Úgyse ő fizeti.


Amúgy a feszélyezést megértem, én sem vagyok oda az ilyen kávézókért, ahol kb. mindenki kihallgathat.

2016. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Néhányan annyira sóherok, de nyugi, ez csak egy kis százalék, én nagyon sok fiút ismerek, aki nem csak kiszemelt lánytól/randin hív meg, hanem csak úgy, aztán meg "nőtől nem fogadok el pénzt, köszönöm". A legtöbbjük udvarias
2016. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A kávézókat és hasonló helyeket én sem szeretem, de nem azért mert fizetnem kell. Egyszerűen kerülöm az ilyen helyeket valamiért.


Ez nem sóherség, hanem valami más.

2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem olyan állásaim vannak hogy olyan hű de sokat keresnék velük, és igenis drágának tartom a helyeket egy alacsonyabb magyar fizetèshez. Ezért jobb a nyár, akkor az összegek töredékéért meg lehet oldani a dolgokat.
2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja. A kavezok engem is feszelyeznej. De fizetnek, ugyhgoy fontsd el, melyikbe tartozik a pasi
2016. febr. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen, jobb a nyár, akkor ki lehet ülni egy padra és kényelmesebben beszélgetni, egymásra figyelve és nem az orrunk elé....

De nem lehet mindig a nyárra várni, ha találkozni akarunk valakivel.

Nem igazán értem a kávézóktól való ockodást.Az asrác is pont azt mondta nekem, hogy azért nem szereti, mert ott mindenki mindent hall.Hát nekem ez eszembe sem jutott.Szerintem egy vadidegent nem érdekel a beszélgetésünk, ahogy minket sem érdekel, a másik asztalnál ki mit beszél.Ez már paranoia.

Ha meg annyira nem akar rám költeni, megmondhatja nyugodtan, hogy nincs nála pénz, vagy mindenki állja a magáét.Nem azért a vacak kávéért találkozom vele...

Na minden esetre szerintem ha egy fiú fél attól, hogy a lányt esetleg meg kell hívnia valamire, annak nem sokat érhet az a nő! Ha egy kávét is sajnál tőle, akkor kár is lenne belekezdeni, nem sokat érne az a kapcsolat.

2016. febr. 14. 18:33
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
"Ha már így kezdi, mi lesz később?" Ezen meg ne parázz. Legalábbis én a magam részéről csak addig utálok költeni egy lányra, amíg nem vagyunk együtt. Mert urambocsá, nem tekintem ribinek a nőket, úgyhogy nem érzem azt, hogy nekem bármit is fizetnem kéne nekik azért hogy legyen köztünk valami, és itt nem a pénz a lényeg, (nekem van bőven) hanem maga az elv, hogy milyen alapon várja el, hogy én bármit is fizessek neki, miért pont nekem kéne többet tenni azért ,hogy együtt legyünk. Ha már a nagy egyenlőséget hirdetik úton, útfélen, hát akkor én is egyenlő félként tekintem őket. Az első randin most mit erőlködjek, ilyenkor még nem vagyunk olyan jóban, még ha halálosan beleszeretnék valakibe, akkor sem érezném ,hogy nekem meg kéne őt hívni bármire is, ennyi erővel ő is meghívhatna engem. Eleinte minden nővel kicsit ilyen (ahogy ők fogalmaznak:) "flegma" szoktam lenni. Mert egész egyszerűen nem érzek semmi késztetést, hogy egy frissen megismert lányt bármivel is jutalmazzak, azért meg kell dolgozni, ne érezze azt, hogy én majd lesni fogom minden kívánságát, csak azért ,hogy megdughassam. Ha nem vagyok neki szimpi, hát akkor a viszont látásra, keresek másik lányt, azt cső. Eddig 2 barátnőm volt, ők nagyon pozitívan csalódtak bennem, mivel a kezdeti randiknál eltolerálták ezt a stílusomat, aztán később rájöttek, hogy én nem is vagyok olyan, csak nálam ki kell érdemelni ,hogy kedves legyek egy lánnyal.
2016. febr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Én ezt még megértem... Nem akar fizetni, mert mondjuk másra tartogatja a pénzét. De amikor jön az, hogy "hideg van kint" és akkor a válaszom az, h "akkor üljünk be vlhová", utána mondja, h nincs pénze, és mondom, h akkor sétáljunk és arra is nemet mond, mert hideg van... Ááááááááááááá... Aztán mikor közli, h akkor hozzam az autót és üljünk be oda... Nem tudom, h mit képzelnek... Be nem engedek egy idegent az első randin az autómba! Pláne, ha előtte olyanokat üzeneteket küldözget a fészen, hogy "kívánlak" meg "szexi vagy". Ha csak szexet akar egy autóban miért nem lehet ezt megmondani, nem egy hónapig azzal szenvedni, h hideg van meg nincs pénzem...? Jah, és az ő autójába nem ülhetnénk amúgy, mert az "puncimágnes" ...
2016. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad te, h meghívod egy kávéra?
2016. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Na, ha még flegma is, az első 10 percben elküldeném...
2016. febr. 14. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!