Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az hogy egy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy egy helyes jó egzisztenciával rendelkező határozott férfi 1 éve ne találja a párját?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, nagyon jól keres, tényleg felső kategóriás jövedelme van, jó állása. Szerintem az a tipikus borostás jó pasi, rendszeresen sportol stb. Mégis próbálkozik egy éve de semmi :( Nincsenek nagy igényei, teljesen átlagos lányok is jók. Sőt sokszor volt olyan hogy ő olyan lánytól akart valamit, ami nekem nem jött be.
2016. febr. 14. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Vald be hogy hajtanál rá csak visszatart vmi?:)
2016. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Nem vagyok meleg, de köszi...
2016. febr. 14. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ha olyan jelleme van mellé mit Vernon bácsinak akkor nem.


De lehet simán csak meleg és inkább a Te feneked izgatja, semmint a Bögyös Gizié...

2016. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, de inkább teljesen különböző.


Nekem azért nincs párom, mert nem keresek. Nem próbálkozom.

2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem az összes ilyen jó pasi haverom azt mondja, hogy próbálkozik de semmi, pedig ő mennyire szeretne egy kedves, aranyos, komoly lányt. Aztán amikor tényleg találkoznak ilyen lányokkal, akkor lekoptatják őket, mert "túl komolyak" és nekik nem ez kell, nem ez. És nekiállnak nyavajogni, hogy ők bizony senkinek sem kellenek... Pedig de. És itt még nincs szó az anyagiakról sem, csak annyi, hogy bejönnek a lányoknak kinézetre, meg cukinak tartják ezeket a pasikat és járnának velük.
2016. febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

mert akkor egyből nem lenne jó egzisztenciája, a fizetéséből is max egy 10e-est látna, rendszeres sportra meg esélye se lenne.


Tudja ezt nagyon jól. De olyanok miatt mint te, azt kell mondania, hogy keres bnőt csak nem talál. Ha azt mondaná, hogy lesz@ja őket magasról, mert jó érzi magát a bőrében, azt úgyse hinnéd el. Mert szerinted, szerintetek, csak párosan lehet szép és teljes az élet.

2016. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felső kategóriás jövedelmen mit értesz?


De a kérdésedre válaszolok:

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, több diplomás mérnök saját céggel aki negyvenes éveire szép egzisztenciát hozott össze a szülei segítsége nélkül. Sportolni nem sportol, de magas, átlagosan vékony, jól öltözik, van módora. Nem egy kiköpött szép fiú de teljesen átlagos és vállalható külsőre. Nála az igényekkel voltak gondok. Tipikus modell külsejű barbie babát akart maga mellé aki 10--20 évvel fiatalabb. Ezt nem jött össze. Keptelen volt megerteni hogy egy sokkal fiatalabb csaj nem fog vele osszejonni szerelembol. Bár a jövedelme több mint fel millio felett van havonta és a bankban is szép megtakarítása van.

2016. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves? Mit dolgozik?


Lehet csak a stílusa, vagy a jelleme nem jön be a lányoknak. De ha gondolod, írj.


19/L

2016. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!