Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek alapján szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel együtt dolgozom. Szabadságon voltam ezert ot napig nem taliztunk, és úgy várt, hogy hiányoztam neki. Sokszor mondja, hogy jól végzem a munkám. Néha megdicseri pl. Az öltözködésem is.Ha egyszerre érünk be a munkahelyre megvár, előreenged. Ezek alapján érezhet irántam valamit?
2016. febr. 16. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát ettől még nem szerelmes egyből valaki.
2016. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor félreértettem a jeleket?
2016. febr. 16. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek alapján nem szerelmes. Ezek vagy sima udvariassági jelek, vagy esetleg emberi szimpátia jelei, s még mint nő is alapvetően csinosnak tart. Ennyi. Többet ne láss bele.
2016. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mindig odajön hozzàm beszélgetni, mosolyog ràm. Akkor ez totál esélytelen?
2016. febr. 16. 17:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy felnőtt vagy? (Nem bántásból, tényleg, csak olyan kamaszlányosan gondolkodsz :))

Szóval: ezek alapján nem szerelmes beléd, azért ez nagyon messze van még attól. Viszont szimpatizál veled, és lehet (!), hogy tetszel neki, mint nő. Tehát nem, nem vagy esélytelen. ;)

2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor ha szerelmes folyton keresné a társaságod, incselkedne, viccelődne veled, érdeklődne irántad, a nyakadon lógna. Amíg ez nincs, nem szerelmes. Az, hogy előreenged, az pedig alapvető illem.
2016. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok. De az a baj,hogy én beleszerettem. Emiatt meg a sok tali miatt, már beleképzeltem,hogy ő is ìgy érez. Most nem tudom mit csináljak, mert nekem így nagyon rossz.
2016. febr. 16. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Érdeklődj. Vagy nyíltan kérdezd meg.
2016. febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a fonokod.
2016. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez még csak udvariasság. Ha akarna valamit, cselekedne. Máskor próbálj meg ne ábrándozni, amíg nincsenek tényleges tettek (pl. elhív valahova), tudom nem könnyű, de így elkerülheted, hogy beleszeress valakibe, aki csak egy kedves barátként, ismerősként tekint rád.
2016. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!