Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gond nalatok nöknel ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond nalatok nöknel ha a pasinak heti 1szex eleg lenne?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 10:36
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Heti 78orat melozok es kivagyok csak ez a gondom van
2016. febr. 18. 12:23
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező..oké, érthető, hogy 78 órát dolgozol és hulla vagy mikor hazaérsz.

Viszont az is érthető, ha a nő meg már kaparja az arcát..


Nekem nem csak az a problémám, hogy nem dug meg elég keményen a barátom, meg nem elégszer... Nincs szükségem arra, hogy napjában többször együtt legyünk, pedig amúgy megállás nélkül kívánom őt, de ez így még önmagában nem gond.

Nekem szükségem van a szexre. Fizikailag. 3-4 nap szünet után én már a falnak megyek.. frusztrált vagyok, felrobbanok, megőrülök. Nálam nem a menstruációval jön a "hiszti", hanem a szex hiányával veszek meg.

És nem elég az, hogy majd megoldom én magam. Aztán erre ha rájön az, hogy gyakorlatilag csak egy 2 perces ürítésre voltam alkalmas a páromnak, azzal aztán nem lettem kielégítve.. És gyakorlatilag mintha együtt se lettünk volna (már ami a fizikai problémámat illeti).


Szóval oké, sokat dolgozol, nincs rá igényed, kedved. Akkor keress magadnak olyan nőt, vagy engedd, hogy a nőd keressen magának egy olyan pasit, akivel megegyeznek az igényeik. Már ha egyébként ez jelenleg hatalmas probléma nálatok.


Én már kétszer félredugtam, nem vagyok rá büszke, de ez van. És semmi szerelem vagy ilyesmi nem volt, nem azért.. A szex miatt. Szeretném ha működne a kapcsolat, minden tőlem telhetőt meg is teszek ezért, de azért már volt a béka segge alatt az önbizalmam, önbecsülésem, mert folyamatosan a visszautasítást kaptam.


Most úgy néz ki javult a helyzet, illetve érzelmileg kárpótolni tud, de azért vannak még elég feszült helyzeteim..

2016. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nálam biztosan probléma lenne, igen. De mint írta az egyik előző válaszoló is, vannak olyan nők, akiknek olyan igényei vannak, mint neked, csak meg kell találni.
2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyen noket talalni?hol?
2016. febr. 18. 13:20
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
ilyen ronda a csajod?
2016. febr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk a napi 1-2 általában tuti megvan, ennél több is van néha, értelemszerűen a szabadnapjainkon. 1-2-re meg úgy van időnk, hogy reggel munka előtt, aztán este, nem bonyolult.

A heti egy nagyon kevés lenne, nem bírnám sokáig ilyen ember mellett.

2016. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

NEM! Nekem a havi 1x is elég. :) Nekem az lenne gond, ha ettől többet akarna...azt nem tolerálnám, nem is lennék olyan férfival együtt, akinek csak a dugáson jár az esze, ha kell..ha nem.

Bár nincs is efféle problémám...mert a férjem is hasonlóképp gondolkozik, mint én. :)

2016. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
a ronda emberek nem szexelnek egymással legyél ronda meg a csajod is
2016. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
17es korotok
2016. febr. 18. 14:18
 20/23 anonim ***** válasza:

#17 Értem én, hogy neked nem nagyon van igényed a szexre, ezzel nincs is semmi gond, neked ezt dobta a gép.


Na de azért ezt a mondatodat, te sem gondolhatod komolyan... "akinek csak a dugáson jár az esze, ha kell..ha nem. "


Ezek szerint az, aki havi 1-nél többször is megkívánja a párját és szívesen hemperegne vele az ágyban annak már csak a dugáson jár az esze?


Ti egyébként az egyik véglet vagytok.. meg van a másik véglet, akik napjában többször. Meg vannak azok, akik ebben a középutat találták meg, mert arra van igényük.


Egyébként meg nem, nekem, akinek átlagosan heti 2-3 alkalom lenne az igényem, nem jár folyton a dugáson az eszem. Nőként.

2016. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!