Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé néznek ferde szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé néznek ferde szemmel egy férfira, akinek még fiatal felnőttként soha nem volt párkapcsolata, mint egy ugyanilyen nőre?

Figyelt kérdés
Úgymond elítélőbbek az emberek a nőkkel szemben ilyen szempontból?
2016. febr. 18. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pont fordítva
2016. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért néznènek ferde szemmel mások egy fiatal felnőttre mert nem volt párkapcsolata?
2016. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább ferde szemmel néznek rájuk!
2016. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért kell ezt mások orrára kötni?
2016. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most ha te vagy az a férfi akinek nem volt mért nem mondod azt h volt X évvel ezelőtt, de most nincs és kész.

Am meg igaza van előzőnek SKH.

2016. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha....csak hogy a nők messziről kiszúrják a szűz pasikat. Ezt a legtöbbször meg lehet állapítani, hogy szűz a pasi.

Mi férfiak lehet ezt nem vesszük észre egy pasin, de a nők igenis észre fogják venni.

2016. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nő vagyok, és nem veszem észre, utolsó :D
2016. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocs de pont fordítva, egy 25-30 évesröl látatlanba feltételezik h jó párszor azért volt már dolga növel.

Pláne ha jól is néz ki.

Ha csak tényleg nem egy szerencsétlenség.

Ezt erősítendő ha egy 30-as aki pl átlagos külsejű ezt nem mondja nem fogják tudni róla. Max elkönyvelik melegnek.


Ha meg mondja akkor jönnek a hüledező szemek meg leeső állak. De most ennyit bárki tudd mondani h volt egy b nőm Katinak hívták. 3 évig voltunk együtt de szétmentünk X dolog miatt és cső. Most nincs senkim.

Kegyes hazugság és már nem piszkál senki. FB-t meg beállítod rejtettre és kész.

Szerinted a politikusok mindig igazat mondanak ?

Ha így lenne érződne az életszínvonalon.


Az egész lényege a megtévesztés téveszd meg te is a piszkálóidat. HAZUDJ csak ne felejtsd el h miket, és sokkal könnyebb lesz. Ők meg leszállnak rólad :D

2016. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy jóképű, és határozott férfiről lehet nem mondják meg, hogy még nem volt dolga nővel. De ha egy átlagos, vagy átlag alatti pasiról van szó, aki ráadásul még olyan kis tesze-tosza félénk is, vissza húzódó nyuszi fiú. Plána ha 30 kiló vaságyastól, kis túlzással. Arról mindenki tudni fogja, hogy ő szűz. Több ilyen pasi ismerősöm is van. Egyik 37 éves, a másik 38 éves. De mindkettővel ha kicsit jobban elbeszélget egy nő, meglátja rajta hamar, hogy szűz.


A kegyes hazugságról meg annyit, hogy az ember könnyen elfelejti mit hazudott. És bele keveredik, aztán utána jön az égés, mert a nő rájön a hazugságra. (Én már jártam így) Ezért szerintem nem járható út a hazugság. Előbb utóbb minden kiderül. :)

2016. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam h a piszkálionak hazudjon ne egy nőnek.

Az ugyanis rohadt kellemetlen tudd lenni mikor ilyen kis senkik elkezdenek turkálni az életedben.

Na de már befejezem, adtam pár hsz-t cső.

2016. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!