Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek miért kell nagyon megfeszülnie, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 21:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
59%

Te is tudod a választ, mindenki tudja, de senki nem akarja nyíltan kimondani.

Ha itt kijelenti valaki akkor meg nézegetheti a 0%-át.

2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell.
2016. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
én leírom jaguár! nem érdekel ki pontoz le érte! mert a nők nagyra tették a mércét azért
2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell megfeszülnöd, ha lentebb adod az igényt :P
2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%

Mert a nőknek, kell 1 bizonyos egzisztencia, ha ezt nem tudod biztosítani akkor néz kis jól, ha nem nézel ki jól, legyen sok pénzed, hülye vagy akkor is elég ha jól nézel ki.

Szóval legyen sok pénzed ha az nincs, akkor néz ki jól. :D

Tudom itt fognak jönni a lepontozások, meg az oltások hogy "nem minden a külső, meg a pénz", de leszarom én így gondolom. :P

2016. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
47%
Meglátásom szerint a természet egy gonosz tréfát űzött velünk.Az első az,hogy a férfi nem kapott vezető szerepet a Földön.A természet a férfinak adta a vágyat és a nőnek a választ.Nem sok,de egy nőnek bőven elég.Az a probléma,hogy a nők tudnak a vágyunkról.Bennük is megvan pontosan ugyanez a vágy.Csakhogy ők nem mondják ki,mert....mert ilyen rosszindulatúak.De épp úgy kellünk nekik,mint ahogy ők kellenek nekünk.És miért?Mert jók vagyunk arra és mert az anyjuknak mégsem mutathatnak be egy elemet
2016. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert nem vagy érdekes, vonzó, humoros személyiség amivel a hátrányod egyensúlyozhatnád.
2016. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
70%
De ha humoros vagy akkor "jaj de gyerekes". Ha meg nem vagy humoros, akkor meg az a baj. Nőknek minden baj.
2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
61%
Mert irreális álomképeket kerget a nők 90%-a :D
2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 opened paradise ***** válasza:
80%

*nekem miért nincs kapcsolatom?

Ezt akartad te kérdezni. Illetve gondolom ez bánt,csak könnyebb "bandában".

Nem mindenkinek kell megfeszülnie.

2016. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!