Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha komoly kapcsolatot szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha komoly kapcsolatot szeretnék, akkor nagy probléma, hogy többnyire hülyéskedem a csajokkal, ami úgy tűnik, hogy akkor és ott még tetszik is nekik?

Figyelt kérdés
Tehát ettől komolytalanná válok egy kapcsolatra, vagy nem ilyenre vágytok, vagy nője válogatja, vagy ki mit gondol erről?

2016. febr. 19. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez te vagy, akkor ez vagy te. Kár ezen gőzölni, színészkedni. Lesz lány akinek ez bejön. Vele leszel boldog.
2016. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha így nem gondolják, hogy komolyak a szándékaim, akkor lehet, hogy vissza kéne fogni, nem?
2016. febr. 19. 15:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem számít a csajoknak, csak hogy jól nézel-e ki.
2016. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyzete válogatja, ha tudsz komoly lenni, mikor a helyzet úgy kívánja, de tudsz komolytalan lenni amikor lehet, az nem gáz.


Tudj viselkedni, de ha csak komolytalan vagy szimplán, akkor ideje lenne már végre egy kicsit megkomolyodnod.

2016. febr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl pont az olyan fiúk jönnek be, akik nem mindig komolyak, hanem tudnak hülyék is lenni, velük sokkal érdekesebb:) Szerintem ez egyáltalán nem zárja ki a komoly kapcsolatot:D
2016. febr. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem pont nem jönnek be ezek a humorzsákok

ami neked poén, lehet nekem nem

szerintem nem vennélek komolyan, de lehet csak annyit mondanék, hogy ilyen pasi nem illik hozzám

2016. febr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!