Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így valaha is esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha is esélyem a nőknél?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy valaki már tett fel ilyen jellegű kérdést, de én is szeretnék választ kapni rá...az a helyzet, hogy nem nőttem valami nagyra (169-170 cm), meg nem lettem valami nagy mérettel megáldva, ráadásul még az is nehezíti a dolgom, hogy félénk vagyok, az önértékelésem alacsony...ha sikerülne is belül rendbe tenni magam, félek, hogy a kisebb méreteim miatt el lennék hagyva, ezért újra súlyos önbizalomhiányba esnék...nem is szoktam próbálkozni lányoknál, mert ha jönne egy másik udvarló, úgy is azt választaná, előre tudom...alacsony testmagassággal és szerényebb péniszmérettel boldoggá tudok tenni majd egy nőt?

2016. febr. 20. 13:13
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
81%
Sok olyan férfit ismerek,akik alacsonyabbak nálad és mégis van barátnőjük.Sőt,némelyik sikeres a nőknél.
2016. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
De ők tudnak kompenzálni mással, lehet, hogy ők odalent teljesen rendben vannak a nők számára...
2016. febr. 20. 13:43
 13/41 A kérdező kommentje:
A jó belső tulajdonságoktól meg nem élveznek el a nők fizikai értelemben véve, meg kell nekik adni a testi-lelki kielégülést...
2016. febr. 20. 13:46
 14/41 A kérdező kommentje:
Én ezt vallom.
2016. febr. 20. 13:47
 15/41 anonim ***** válasza:

Nem minden csajszi nő meg nagyra, úgyhogy a magasságod miatt nem kell aggódnod. Mivel nem írtad hány éves vagy, de lehet hogy még nőhetsz.

Tedd magad rendbe önbizalom terén, nem biztos hogy valaki a méreted miatt küld el egy melegebb éghajlatra..

Nekem is az önbizalomhiányom vezetett ahhoz, hogy állandóan féltékenykedtem.

Most nincs is senkim, mert rájöttem a hibámra, és szeretném rendbe tenni magam.

2016. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, nem fogok nőni már, 14 éves korom óta nem nőttem semennyit sem...szeretném én is rendbe tenni magam, de semmi pozitív dolog nem történik velem, ami megerősítene abban, hogy elég vagyok-e egy nőnek.
2016. febr. 20. 13:52
 17/41 A kérdező kommentje:
Meg úgy arcra sem vagyok valami jól kinéző...
2016. febr. 20. 13:55
 18/41 anonim ***** válasza:
46%
Ha gazdag leszel, akkor igen, egyébként nem. A nőknél minimum 175 centinél kezdődik a férfi.
2016. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Szerintem a romantikusabb fajta nők nem a pénzét nézik egy férfinak, de tény, hogy jó nekik is, ha stabil anyagi háttérrel rendelkező férfi a párjuk...a mondandód második felét annyiban javítanám ki, hogy 180+ magasságú férfira tekintenek inkább igazi férfiként...
2016. febr. 20. 14:02
 20/41 anonim ***** válasza:
42%
felejtsd el ! én 160 cm vagyok 4 évig ismerkedtem neten utcán a következőket mondták : nem tudsz megvédeni, hogy veszek fel magassarkút, aki 180 cm alatt van az nem férfi. úgy hogy a ""magyar""nőknél" nem lesz esélyed haver....
2016. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!