Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik szerint az MLM alapvetően jó dolog, és csak azért nehéz haladni vele, mert a legtöbben zsigerből irtóznak tőle?

Figyelt kérdés
Szóval hogy maga az MLM, mint alapkoncepció (konkrét rendszertől függetlenül, általánosságban véve) jó és sok mindent el lehetne érni vele, ha könnyebb lenne társakat találni hozzá, és nem "távozz tőlem, Sátán"-nal állnának hozzá a legtöbben? Vannak még olyanok, akik így gondolják?
2012. febr. 22. 11:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
0%
Jó persze,hogy jó,de csak annak aki az egész folyamat elején van. Aki még az elején(amikor az egész elindul)belekezd,az kaszálja le vele a sok lóvét,akik csak utólag évek múlva kezdik el és előttük már nagyon sok ember áll,azok csak a morzsákat csipegetik,amit a nagyok meghagytak nekik. Persze most jöhetne a duma,hogy pedig én ismerek olyat aki....de ehhez ismeretség kell-ha nem ismersz sok tehetős embert,akkor cseszheted.
2012. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
0%
Az lenne az üdvös, ha egy társadalomban termelő és alkotó munka folyna. És minél kevesebb ilyen gagyi, átverős kamu tevékenység. Mert nem ez fogja kihúzni a sz.rból az országot. Ezzel csak az a néhány gátlástalan pióca jár jól, aki az elején van, mint ezt már elmondták előttem. Akinek elég vastag a bőr a képén ahhoz, hogy a munka szót használja egy ilyen piramis alkatú átverésrendszerre.
2012. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolsz, hogy az érdeklődés, a kíváncsiság nagyobb lenne?


Azzal egyetértek, hogy az mlm rendszer szerintem a lehető legjobb üzleti és törzsvásárlói rendszer.


De azzal nem értek feltétlenül egyet, hogy jobb lenne, ha mindenkit azonnal érdekelne.

Az érdeklődés szerintem nem más, mint annak a tükre, hogyan viszonyulnak hozzád az ismerőseid.

Ha a respekted magas, akkor az emberek leülnek veled, kíváncsiak lesznek arra, amit mondani fogsz. Ha nincs respekted, akkor máshol, más környezetben kell építkezni, ezt kell megtalálni és ez idő és rengeteg munka.

Szép napot!

2012. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/121 anonim ***** válasza:
24%

Ekkora egy shit MLM-es dumát, mint az előttem szóló lenyomott... Respect neki!!! :)

Édes Istenem...

2012. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
2012. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 anonim ***** válasza:
95%

Hármo kérdést tettél fel, de abból az első és az utolsó ugyanaz. A válaz rá:

Igen, vannak (még) olyanok.


A másik kérdésed összetett. A válasz sem egy egyszerű bináris válasz:

Az MLM alapkoncepció valóban jó, ezt jól látod.

Valóban vannak, akik "távozz tőlem, Sátán"-nal állnak hozzá, de erős túlzás, hogy ők lennének a legtöbben. Bár itt a "legtöbben" nem egzakt kifejezés: önkényes az osztályozás, így ha a többieket elég kis csoportokra bontod, még ki is hozhatod, hogy ők vannak a legtöbben.

Valóban nem jelentéktelen a zsigeri elutasítók száma, de a legnagyobb csoport az, aki érdekesnek találja, esetleg még meg is érti, hogy ez egy nagyszerű dolog, csak nem érzi, hogy neki való lenne.

Szerintem abban is tévedsz, hogy könnyebb lenne. Legfeljebb az indulás lenne könnyebb. Ha valóban érted az üzleti modellt, nem csak alapszinten, akkor azt is látnod kell, hogy a zsigerből elutasítókon nem sok múlik. Erős, érzelemmel és értékrenddel alátámasztott célok kellenek, amelyek legyőzik a félelmet, a kételyt és a lustaságot. Ezeket a célokat nem könnyű megtalálni, de semmi köze az elutasítókhoz.

2012. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/121 anonim ***** válasza:
94%
Vannak. Viszont én nem gondolom így. Ha könnyű lenne, akkor már mindenki ezzel foglalkozna, nem maradna neked lehetőség. Így jó, ahogy van. Addig örüljünk, amíg a fű alatt el tudunk lavírozni, amíg csak tényleg ilyen kevesen ismerték fel a lehetőséget. Addig van nekünk könnyű dolgunk..;)
2012. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb? Nehezebb? Mi a könnyű és mi a nehéz? Mindenkinek más a könnyű és más a nehéz.


Nekem személy szerint már baromi nehéz volt állandóan az idióta főnököm pofázását hallgatni. Volt sok munkahelyem már amikor diák voltam akkor is dolgoztam, volt ahol 2 hétig, de volt ahol 6 hónapig is. Ezért elég jó rálátásom volt arra, hogy milyen munkahelyek vannak és milyen kollégák és főnökök. Sok a bunkó főnök, de sok a normális is.

Amikor befejeztem a sulit nem igazán volt gond munkát találnom főleg, mert már volt tapasztalatom. Sikerült is egy jó melót találni, igaz nem ezt találtam elsőre, de ez most nem lényeg. Kicsit unalmas volt, de normális főnököm meg munkatársaim voltak. Csak az volt a gond, hogy a munkakörömet az egész országban beszüntették illetve "átruházták" másokra. Érted, több mukád van ugyanannyi fizetésért. Engem meg a többi ilyen munkakört betöltő embert, meg elküldtek. :(

Aztán jött a következő meló, na itt a munkatársakkal nem is volt gond viszont egy iszonyat tapló főnököt sikerült kifogni az egész országban utálják ez azért mond valamit. Itt végül én mondtam fel.


A munkakereséshez meg a bunkó főnökökhöz képest az embereket megkeresni és megmutatni nekik, hogy mivel foglalkozom szerintem könnyebb.


Termékek forgalmazásával foglalkozó céget választottam. 20 emberből 5-6-ot érdekel a többit nem vagy éppen akkor nem.


A világ és az emberek folyamatosan változnak. Ezt saját magamról is tudom. Mivel egy ismerősöm már jóval korábban megkeresett ugyanezzel a céggel. Igaz nem csinálta ügyesen, mert valamiért nem azt csinálta amit kellett volna. A lényeg, hogy nemet mondtam akkor.

Aztán jópár évvel később meg egy vadidegennek igent mondtam. És azóta sem bánom. Rengeteg jó emberrel ismerkedtem meg azóta.

Sok olyan emberrel is találkozom mint amilyen én voltam, hogy már hallottak valamit erről, de akkor nemet mondtak aztán most igent mondanak vagy van aki továbbra is nemet mond.

Amíg meg nem kérdezed, hogy érdekli-e őt addig nem tudhatod, hogy mit fog válaszolni.


Itt is bele futok hülye emberekbe, viszont a jóhír az, hogy ezekkel nem kell nap, mint nap együtt dolgoznom. Maximum találkozom velük egy 20-30 percre, aztán soha viszlát.


A kérdés sokkal inkább az, hogy mi a célod mi az amit ezzel el akarsz érni?

Számít az, hogy hány idiótával találkozol amíg a célod felé mész? Vagy, hogy hány emberrel kell beszélned?


Szerinted pl egy sportoló aki egy versenyre olimpiára készül az akadálynak fogja venni, hgoy ha minden nap 5-kor kel és megy edzésre? Nem.

Az akadályokat saját magunknak állítjuk. Teljesen mindegy, hogy miről van szó.


A kérdést úgyis fel lehetne még tenni, hogy vajon hányan irtóznak zsigerből a "vállalkozás" gondolatától? Mert a két kérdés között semmi különbség nincs. Egy biztos nap, mint nap indulnak és csődölnek be vállalkozások százai.


Az MLM is vállalkozás. Ebbe is bele lehet csődölni ha ész nélkül csinálja valaki. Bár a termékek esetén nem igazán lehetséges vagy elég nehéz. Persze ezt is lehet hülyén csinálni.

2012. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont az ilyenektől kell tartózkodni.. :) Naponta jelennek meg és tűnnek el ilyenek, ezek járatják le az iparágat...
2012. febr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 anonim ***** válasza:
100%
hmm, kimoderálták előlem a posztot, amire írtam az előzőt.. jött egy újabb MLM csoda. Persze ez a legjobb, mert ez most indul.. Mit fognak ezek mondani az újaknak 5 év múlva? Ja, semmit, már itt sem lesznek! LOL. :)
2012. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!