Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az intelligencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az intelligencia, műveltség fejlesztése megszépítheti az emberek arcát, mert szebb lesz a tekintetük? Én őszintén bevallom hogy tipikus telefonnyomkodós plázacica vagyok, és ezt vettem észre, szerintetek van benne valami? (alul)

Figyelt kérdés

Mostanában rávettem magam hogy kicist a belsőmmel is foglalkozzak, ne csak a külsőségekkel, elkezdtem olvasni, magamtól nyelvet tanulni, és még rendszeresen sakkozok is :D


Azt vettem észre hogy mostmár kicsit kevésbé olyan üres , semmitmondó a tekintetem és a nézésem, mint amikor minden szabadidőben csak külsőmmel foglalkoztam meg FBztem instáztam...


Férfiaknál egyébként ugyan ezt látom, néhány gyúrós fiúnak olyan smemitmondó a tekintete hogy hiába van kidolgozott fizikumuk, nem szépek...


Szóval lehet ebben valami?


2016. febr. 27. 10:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

de sokan meg átesnek a ló másik oldalára, pl néhány egyetemista egyáltalán nem foglalkozik a külsejével csak a krediteivel, ők nyílván zsintén nem fognak jól kinézni.


Utolsó, őszintén igen, tudom hogy nevetséges de mostanában a férfiaknak nevetségesen nagyon az elvárási külső terén, szóval meg kell tenni mindent.

2016. febr. 27. 11:33
 12/20 anonim ***** válasza:
Itt szerintem sokan félre értik a kérdezőt vagy ő tette fel pontatlanul a kérdést, nem az egész külseje, arca változik meg az embernek, hanem csak a tekintete. Nem lesz üres, semmit mondó,hanem nyíltabb lesz,vagy hogy mondjam.
2016. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés kamu. Vagy, ha mégsem akkor ez a világ legönérzetesebb plázacicája. Bár az ok és okozat logikusnak tűnik a kis meséjében "szebb vagyok ha képes vagyok okosan nézni".


Túl őszinte, túl érett lenne az önismerete... szerintem ez nem stimmel. A plázacicák csak követelőzni, hisztizni és hülyeségeketbeszélni tudnak. Nem láttam még másmilyent belőle.


Bár tény, lehet nem ismerek elég ilyen lányt, mert a magamfajta ocsmány és alacsony férfiakat az ilyenek, - és ahogy egyébként a legtöbb nő messzire elkerüli.

2016. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12-es. Leírtam mi változik meg. A mimika vetíti ki a tekintetet. Arckifejezésnek hívják.
2016. febr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Masterthief! Én is erre gondoltam,de ez nem egyenlő azzal,hogy valaki megszépül, ha sokat művelődik, az értelmes arckifejezés, meg a szép arc az teljesen más, egy ronda ember hiába olvasná ki az egész könyvtárat, nem lenne szebb, csupán az arckifejezése változna.
2016. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mosolyparancsnok!

Már megint jössz az alacsony és ocsmány szövegeddel? :)

Ilyen hozzáállással nem is lesz senkid. Mit ostorozod magad? A felhasználóneved ellent mond a válaszaidnak. Ne picsogj légy szíves.

2016. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13# A skatulyázás egy kissé idejétmúlt gondolkodásra vall... mintha elfeledkeznél róla, hogy a plázacicák elsősorban emberek, és mint ember, képes a változásra, valamint a saját hiányosságainak felismerésére.
2016. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Mosolyparcsnok, mit tegyek ha ilyen sokat számít a nőknél a külső?


Két pasim volt ideig,m az egyiknél látványosan magasabb voltam, magassarkúban kb hónom alá csaptam, mellette baromi vékony is volt, én mégis imádtam, de persze félrelépett egy nálam szebb nővel szóval erről ennyit :P

2016. febr. 27. 11:45
 19/20 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Nem olvasok szürke ötven árnyalatát de nem nézem le aki ezt teszi. Én kutató vagyok és mégis ide járok trollkodni kiereszteni a gőzt. Amúgy szeretek olvasni, de a tudományos cikkek mellett más jellegű irodalmora kevesebb időm jut mostanság.
2016. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az sem jobb, ha valakinek olyan erőltetett a tekintete...Inkább akkor már legyen üres.
2016. febr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!