Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is borzalmasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is borzalmasan elenyésző számban vannak olyan nők, akik férfiak terén mindentől, mindenkitől teljesen függetlenek lennének?

Figyelt kérdés

Elárulok néhány titkot magamról, amikkel minden hozzászólásom után rögvest vissza tudtok élni, s azonnal zavarba tudtok velük hozni. Nos! Amikor én független, egyedülálló, szabad ember vagyok, olyankor bizony 100%-ban teljesen szuverén életet élek. Azaz pontosan mit jelent ez?


1. Nincs párkapcsolatom, se alkalmi kapcsolatom. Mert nincs. Nem dugom titkon a szomszéd lányt, nem dugom titkon a kolléganőt, nem dugom titkon a főnököm csinos lányát stb.

2. Túltettem magam a korábbi párkapcsolataimon. Kész! Nem szorul szócséplésre.

3. Nincs olyan nő konkrétan, akire kimondottan pályázok. Mert nincs. Vannak ugyan kiszemeltek, de egyiknek sincs egy kicsivel sem nagyobb esélye, mint a másiknak, hogy kezdeményezzek náluk.

4. Nem rajongok betegesen egy színésznőért, énekesnőért, sportoló lányért sem, nem gyűjtök róluk képeket Oravecz Coelho idézetekkel, nem posztolom tele a FB-falamat róla készült koncertképekkel, nem pakolom tele a rajongói oldalát szívecskékkel stb.

5. Nem bőgök az ismerőseimnek, barátaimnak, haverjaimnak a nőkről. Nem sírom tele a FB-om mindenféle nőgyűlölő poszttal, "milyen kurvа jó egyedül" bejegyzésekkel, "milyen a tökéletes nő" című hatásvadász képekkel, és szilikonmellű Playboy-nyuszikák fotóival. (Az most más tészta, hogy itt GYK-n a névtelenség csuhájába burkolózva alaposan ki tudom magam tombolni.)


Ennyit rólam. És akkor most nézzük, mi újság a nők terén.


1. Nincsenek párkapcsolatban, ellenben fura módon valaki mindig írogat nekik Hangoutson, FB-on, Viberen, Whatsappon, aki nem a barátnőjük, nem a tanáruk, nem a kollégájuk, nem valamelyik családtagjuk. (A mimikáról, a gesztusokról lehet azért következtetni, vagy éppen arról, amikor felpattanva elüvöltik magukat a mellettük álló barátnőjüknek, hogy "ÍRT A PASI".) Valakit mindig talonban tartanak, valaki mindig ott lapít a szekrényükben, akit előhúznak és az ágyukba rántják.

2. Ugyan azt hangoztatják, hogy túltették magukat az exen, csakhogy ez egy hatalmas hazugság. 32 éves pályafutásom alatt (na jó, durván 12-13 éves koromtól számítsuk inkább, kb. onnantól kezdtek érdekelni a lányok) egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan nővel beszéltem, aki (legyen kollegáris, iskolatársi, akármilyen értelemben vett) ismerkedésünk alatt egyszer nem hozta volna fel valamelyik exhapsiját, ne dicsérte volna, vagy éppen ne szidta volna. (Utóbbiakról általában mindig kiderült, hogy visszajárnak az exhez dugni.)

3. Ugyan hangoztatják, hogy nincs egy normális férfi sem a környezetükben, akit potenciális pasinak el tudnának képzelni, csakhogy ez is hatalmas hazugság. Nekik mindig van 1-2 olyan kiszemelt, akik valami irtó szemét aljas módon jól néznek ki, még férfiszemmel is nézve igencsak top kategóriás pasasok. Gyakorlatilag ők néhányan azok a férfiak, akik mniden szempontból ideálnak számítanak számukra, és innentől pedig emberfia legyen talpán, aki fel tudná venni a versenyt velük a nők szemében. Lehetetlen küldetés.

4. Fura módon egy "független" nőnek mindig van valami férfiakkal kapcsolatos "dilis hóbortja", és ez egészen véletlenül pont a Real Madrid focicsapatárt való megszállott rajongás, Ryan Reynolds vagy Ryan Gosling iránti takony- és nyálfolyatás, vagy valami hasonló. A FB-faluk túlnyomórészt a kedvencükről szól, ennyi erővel hivatalos rajongói oldallá is átalakíthatnák a saját profiljukat.

5. Habár őket nem érintik meg a férfiakhoz kötődő ügyek, legalábbis ezt hangoztatják, mégis a barátnőkkel folyamatosan a pasikákról, a férfiakról (de csak a sármosabb fajtáról ám) smúzolnak. Ők élvezik az egyedüllétet, annak minden pillanatát, mégis olykor egy-egy tudatalatti, freudi elszólással lebuktatják a kis hipokrita álcájukat, így megvilágosítva (például engem), hogy kínlódnak, gyötrődnek, s bele vannak betegedve a magányosságukba. Aztán. Egyik kedvencem a heti kétszeri-háromszori "tökéletes férfi" poszt, nem szorul magyarázatra. Másik kedvencem a pucér férfifelsőtestes női okosságok megosztása, azt hiszem a sínylődésről nem kell feleslegesen szaporítanom a szavakat.


TEHÁT! Ha a nők olyan függetlenek, hogyhogy minden arról szól a kis egyhangú életükben, hogy milyen szar a hapsik nélkül? :D


DE! Egy igen fontos kérdés, ami az alapprobléma! Hol a fenében vannak mégis azok a nők, akik az egyestől az ötös pontban írtaktól totálisan, teljesen, maradéktalanul felszabadítottak? Hol vannak azok a nők, akik rengeteg férfihoz hasonlóan nincsenek megbéklyózva a másik nem által? Mégis hogy a fenébe látom mindenhol azt, hogy csomó férfitársam mindentől függetleníteni képes magát? És mégis miért nem látom ugyanezt a nőktől?


2016. febr. 28. 20:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%

Elolvastam kétszer is, de bevallom nem értem ez a regényt :D

Ti férfiak annyira függetlenek vagyok mi nők pedig totális megszállottak ?

Elárulok neked egy titkot, nem egy pasit tartok "talonban" hanem 10-et. Najó csak 3 van. Egyébként ha a nők ilyenek lennének mint amit leírtál akkor azért írnál ki kérdést, hogy miért vagyunk ennyire hidegek vagy valami hasonló. Ne légy álszent kérdező, utálsz egyedül lenni, mert képtelen vagy kommunikálni a nőkkel.


Amúgy is, a férfiakra sem igaz amit leírtál, legalábbis nálam rengeteg megpróbálkozik :D


22N

2016. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
#11: pont az ilyen gerinctelen nők miatt lesz létjogosultsága az ilyen kérdéseknek is, mivel elárultad, hogy 3-at tartasz talonban. Én meg erre azt mondom, hogy meg fogod kapni az élettől a magad pofonjait, mert az univerzum az egyensúlyra törekszik, még ha ez egy spirituális dumának is hangzik. ;) Undorító, ahogy a kérdezőről beszélsz. Kisujjából kirázna a kommunikációs skilljeivel :D
2016. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#12 Nagy tudású ember lehetsz! Irigyellek, hogy így megállapítod az anatómiai adottságaimat pár hozászolásból :D

Beszéltél már nővel valaha ? Vannak kétségeim :P

2016. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Jaj, hagyjad már magad!

Hol jobb az, amit te művelsz? Naphosszat ide írogatsz, különféle nickekről és szidod a nőket, hol tudálékos, higgadt stílusban, vagy mániás fázisban, habzó szájjal (mint a "rühellem a nőket" korszakodban).

Közben pedig bemagyarázod magadnak, h te mennyivel jobb vagy mindenkinél. Ezt frankón el is hiszed, vagy esténként azért úgy sírod álomba magad? Nagyon szánalmas vagy.

2016. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Undorító, ahogy a kérdezőről beszélsz. Kisujjából kirázna a kommunikációs skilljeivel :D"


Ez valami vicc akar lenni? Nem gonoszkodásból kérdezem. :)

2016. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

Én nőként azt hiszem értem mit akarsz mondani,bár erős általánosítás néhány pont. Szerintem ezek a különbségek alapvetően a női és a férfi agy,gondolkodás különbségeiből származnak,talán evolúciós okokra is visszavezethető (na nem a fészbukos posztok:D) ha nagyon akarjuk:) A nők alapvetően többet agyalnak,túlbonyolítanak ,sokat gondolkoznak,kombinálnak . A férfiak sokkal letisztultabbak,békésebbek . Nőknél ez az állapot ritka szerintem,és csak időszakos maximum:D


Ajánlott videóm ,ami szeirntem tetszeni fog :D :

https://www.youtube.com/watch?v=oYzb-L5uVKM

2016. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
78%

Azért valahol nagyon vicces, hogy téged mennyire nem érdekelnek a nők, közben meg egy kisregényt írtál róluk. :D

És mi az, hogy a nők élete gyhangú?! Mert a tied nem az, mi? :D Ezért van időd és energiát naphosszat a gyakorit bújni? :D

Teljesen hiteltelen vagy.

2016. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
Ipkisz régóta nyomon követem a hozzá szolasaidat,és sajnos ahogy telnek az évek úgy veszem észre ezeket a nagy igazságokat,minden nő tart még valakit pluszban maga mellett ez tény és való,független nőt nem is tudok ha jobban bele gondolok.... ,most alszok de ha érdekel a kisregenyu válaszom holnap este fele megirom ha érdekel! 26/F
2016. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
26%
A nagy egyéniségeket mindig el akarják nyomni. Ipkisz, én is ilyenek vagyunk. Akik átlátják a dolgokat, mindig be akarják fogni a szájukat, nehogy kimondják az igazságot. ;) De ettől még igaz marad.
2016. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ennyi? Azt hittem valami kőkemény feltételeknek kell megfelelni, független lehessen, de a fent leírtaknak röhögve, féllábon állva megfelelek. Következő feladat?

Az viszont vicces, a saját példádat univerzálisnak akarod beállítani. Mintha az, ha te csinálsz valamit, rögtön azt is jelentené, hogy minden egyes férfi ugyanazt teszi.

2016. febr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!