Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban egy csúnya nő is könnyűszerrel talál társat, míg egy átlagos vagy akár kicsit átlag feletti pasinak is vért kell izzadni ezért?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 12:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
52%
Mert akinél a pina, annál a hatalom. :D
2016. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

Társat könnyű? Hát, ezt nem mondanám, szexpartnert azt igen, mert boldog-boldogtalan mindenhol bepróbálkozik, még itt is, de arra nekem pl. nincs igényem.

Őszintén szólva egy ember van az ismeretségi körömben is, akivel oda-vissza (az intimitást leszámítva) minden megvan, amire nekem egy párkapcsolatban szükségem és igényem lenne, intim rész csak azért nincs, mert neki akkor lett valakije, amikor én bekerültem abba a közegbe, ahol megismertem. Én azt akarom egy kapcsolatban, amit vele megélek, de senki másban nem találtam se előtte se azóta, hogy ismerem.

2016. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
94%

Hiába teszed fel a kérdésed naponta. Az van, hogy az átlagos vagy jóképű pasik könnyen találnak barátnőt, tehát ha neked ez nem sikerül, akkor átlag alatti vagy, vagy még annál is kevesebb.


Másrészt lehet, hogy akit te átlagos csajnak látsz, az valójában bőven átlag feletti, és az általad rondának titulált csajok tartoznak ebbe a kategóriába.

2016. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem ez a "könnyűszerrel" 34 évig tartott nőként.
2016. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
55%
mert a mufflonra nagy a kereslet
2016. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
#24 hány éves korodban sikerült találni? :)
2016. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Egy férfi esetében a lehengerlő EGYÉNISÉG (Nem a kamu stílusosságra meg a modoros jófejkedésre gondolok!), ami csípőből jön, nagy hatással bír a nőkre. Ha ez nincs meg az illetőben, ÉS még nem is túl vonzó a külseje, akkor tényleg elég nehéz dolga van. :P


26/L

2016. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nincs így. Nőként ha nem elégszel meg a lyukvadászokkal nincs könnyű dolgod.

Tudom az itteni szűzfiúk ezt nem értik, de nekem pl kifejezetten megalázó ha csak szexre lennék jó valakinek.

2016. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
72%
26# 34 évesen. És nem tartanak csúnyának sem, hanem átlagosnak.
2016. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
38%
nem tudom sajnáli a nőket válogathatnak kedvükre a jelentkezők közül. 1 bajuk van: nem jóképűek !
2016. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!