Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm 29 éves, a pasija 42. Nagyon jól megvannak, csak úgy áradozik, amikor a szexről beszélünk. Viszont összeismerkedett a munkájából kifolyólag egy nála legalább 20 évvel idősebb pasival. A pasi teljesen odáig van érte, ez egyértelmű. És ő is mintha kicsit megbillent volna. Azt mondja, totálisan nem az esete a fickó, nem akar és nem is tud vele elképzelni semmi komolyat (és komolytalant se), azt mondja, olyan mintha egy láthatatlan (szexuális) mágnes vonzaná. Látom, hogy tartja magát, de azt is látom, hogy valami erősítő tanács jól jönne neki. Egyértelműen látszik rajta, hogy nem akar semmit ettől a pasastól, de ő maga sem érti, miért érez így.

Köszönöm, ha segítetek.



2016. márc. 3. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd fel a pasit, és akkor már neki nem fog kelleni. :)
2016. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de nekem is van kapcsolatom, és nekem se az esetem :D

A pasinak felesége és felnőtt gyerekei vannak egyébként.

2016. márc. 3. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szar alak...
2016. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VirágésBence ***** válasza:
100%
Csak sz@rja le. Neki sokkal jobb pasija van és hülye lenne feladni, inkább erősítse a kapcsolatát.
2016. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy Úgy. Ne foglalkozzon vele. Van neki jó pasija érdemes lenne belemenni egy ismeretlen dologba és vele feladni mindent? Hát nem hiszem... Sok sikert :) 23/F
2016. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!