Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek a férfiak magassága, a korkülönbség? Ha a pasi mondjuk 2-3 évvel idősebb az rendben van, de, ha 5-tel fiatalabb, akkor az már sok nőnél probléma. Ezen kívül az átlagos csajok között miért van annyi, akinek jóképű pasi kell?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 15:12
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
57%

A magasság azért számít mert szeretjük magunk kicsinek érezni. Meg ha magasabb a férfi az olyan biztonság érzetet kelt.

A kor pedig azért mert a fiúk általában lassabban érnek meg mentálisan. Ha 5 évvel fiatalabb akkor általában éretlen és nem áll készen komoly kapcsolatra, ha idõsebb akkor már Valószínüleg kitombolta magát és másabb életcéljai vannak.

2016. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
95%

Én 160 körül vagyok, a barátom alig kb 5 cm-el magasabb, és több, mint 10 éve együtt vagyunk. Szerinted akkor mi számít? A világ nem fekete és fehér, az számít ami a fejedben van, lehetsz te 180 cm magas "szőke herceg", ha belül rothatsz... ha érted, mire gondolok...

Nagyon szeretitek azt hinni, hogy minden a magasság meg az izom. Biztos van, akinél igen, de meg kellene már látni, nem ez a jellemző. Ha csak ezzel találkozol, akkor rossz körökben hajtod a lányokat.

2016. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
65%

165 cm vagyok, volt velem kb egymagas barátom.

Nem zavart.

A jelenlegi párom jóval magasabb, viszont 3 és fél év van köztünk, az én javamra. A közös gyerekünket várom.

Ennyit erről.

27N

2016. márc. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%

Azért mókás, hogy sokatoknál az "érettség = automatikus gyerekvállalási mánia"


Lehet az is érett aki nem akar puját - púpot - a nyakába. Ismerek pár idősebb fazont gyerek nélkül, házasságban - arany életük van. Sokkal hasznosabban töltik az időt, zseton is marad...

2016. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. Én például direkt nem érettet írtam, hanem azt, hogy mások az igényeink.

Persze, nyilván vannak, akik nem akarnak gyereket és ők így boldogok. Én akarok, tehát olyan párt keresek, akivel a gyerekvállalási céljaink hasonlóak. Ez az 5-10 évvel idősebb férfiaknál valósult meg eddig tapasztalat szerint.

2016. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%

Magasság: Nekem azért fontos hogy legyen magasabb nálam, mert az számomra biztonság érzetet ad. Révén hogy kb 166 cm vagyok azért ez nem olyan nagy feltétel szerintem. Férfiasságot, dominanciát sugall nekem. Ennek ellenére párom alig magasabb nálam pár centivel, mégis imádom és ő számomra a Férfi.


Kor: Általában a lányok néhány évvel előbb érnek mint a srácok, testileg, lelkileg és szellemileg is. Egy nőhöz képest egy idősebb férfi közelebb áll gondolkodásban mint egy fiatalabb. De ez nem szentírás! Egyénfüggő. Ezt sokáig én is így gondoltam, végül szintén párom cáfolta meg, hisz alig van egy fél év köztünk. Igaz az ő javára. Bevallom én ebben is látok egy kis dominanciát, és igen lehet kicsit alárendelt típus vagyok. :D


A jóképűség meg relativ. Szerintem másoknak én is és a párom is átlagosak vagyunk külsőre. Engem ő mégis szépnek lát én pedig őt jóképűnek.

2016. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
20%

Már megint itt van a 76%-os a tökéletes kapcsolatával.


Na mesélj most milyen üzleti úton van a kanod, hogy megint itt esz téged a fene és alázod a náladnál szerencsétlenebb férfiakat ?

2016. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az a 76os, akire te gondolsz. Amúgy ugye tudod, hogy ahogy van több 71, úgy több 40, 68, 76 és 80%-os is?
2016. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg mi bajod? Megaláztalak azzal, hogy én gyereket akarok, neked meg csak púp a hátadon meg eszi a zsetont?
2016. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Az én uram 4 évvel fiatalabb nálam és velem pontosan azonos magasságú :D

A pasiknak talán nem a szép lányok kellenek?

2016. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!