Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a nőknek a férfiak magassága, a korkülönbség? Ha a pasi mondjuk 2-3 évvel idősebb az rendben van, de, ha 5-tel fiatalabb, akkor az már sok nőnél probléma. Ezen kívül az átlagos csajok között miért van annyi, akinek jóképű pasi kell?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 15:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
9%

#18 Igaz, az 34nek mondja magát gyerekkel, de a többi érdekel mint ha csak te lennél. "csinos, magas"... gazdag magas jó külsejű kannal. Ééééééés ugyan ilyen "kedves" mint te. ;)


Lehetséges, hogy összemosódtak az idősíkok és te ő vagy a jelenben csak még nem tudsz róla ?

2016. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tök érdekes. Ilyen párosítás tuti nincs még egy, csak mi ketten a másik 76ossal. :D
2016. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
5%

#22 Ezek szerint akkor ennyi erővel bármelyiktek lehet, a végeredmény ugyan az.


Tehát amikor a 76%-osként referálok rád(rátok) akkor tulajdonképpen mindegy pontosan kire referálok elvégre a tulajdonsághalmazaitok közel megegyeznek. Főleg arra gondolok ahogy az átlagos és az átlag alatti külsővel élő férfiakat gyűlölitek.


Na de kanyarodjunk vissza egy kicsit, mi van a tökéletes kapcsolattal, hogy állandóan itt esz a fene titeket ? A 195 magas, izmos, gazdag ilyenkor hol van, hogy az oldalbordájának ennyi ideje van itt kelteni a feszültséget ?

2016. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%

A tökéletes kapcsolat jellemzője, hogy a nap 24 órájában egymás seggében vagyunk? :D Azt meg egy percig nem állítom, hogy tökéletes a kapcsolat, nyilván nekünk is akadnak problémáink, de ennyi belefér. Ettől még nagyon szeretjük egymást. :) Egyébként meccset néz, én meg gépezek.


Amit írsz az meg nem igaz. Nem vagyok gyűlölködő típus, de a ti vergődéseteken jót mulatok. :D

2016. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
5%
#24 Akkor kinevetsz minket, az is elég degradáló. Más emberek nyomorán csak az igazán nyomorúságos emberek tudnak mulatni. Hatalmas belső ürességre utal általában. Bár gondolom mivel csinos lány vagy, xarsz az emberek fejére mert megteheted. A morális fejlődés az számodra gondolom ismeretlen dolog.
2016. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%

Nem más emberek nyomorán, csak a gyakoris fiúkák nyomorán. Nagy különbség. ;)

Hidd el, volt amikor segíteni igyekeztem. Lelket önteni a másikba, pozitív, jó példákat felhozni. Építő kritikával illetni titeket. Soha nem jutott el hozzátok, cserébe ontottátok rám a szart. Érzéketlen lettem veletek szemben és mulatni járok a "társkeresési problémák" kategóriába. Néha még most is előfordul, hogy segítő szándékkal, kedvesen írok. Aztán hazugnak hívtok, én meg úgy döntök, hogy rendben. Akkor jöjjön a rideg énem. ;)

2016. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%

Had döntse már el mindenki (nő, férfi), hogy mi a fontos neki egy párkapcsolatban és mi/ki kell neki.

Köszönjük!

2016. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan szempontból fontos a magasság,hogy legalább 163 cm legyen,de evvel nem volt problem,3 pasimból 2 két méter körüli volt-véletlen alakult így-.A korról annyit,hogy én nem tudnék összejönni egy 17-18 éves sráccal,mert még sokan az én koromban is gyerekek,nem,hogy még ők.Persze,tisztelet a kivételnek!A kinézetről annyit,hogy legyen tűrhető,és csókolom,több nem kell,ha amúgy a személyiségével megfog.Ha jóképű,az csak ráadás.


22/N

2016. márc. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy magasabb és idősebb legyen nálam a férfi. Idősebb azért, mert mindig jóval érettebb voltam a koromnál, és hozzám képest a velem egykorúak is, de főleg a fiatalok mindig nagyon éretlenek voltak. Persze idősebből is akad éretlen, de ezt jól ki tudom szűrni.

Magasság meg... ezt nem tudom, miért zavarna, ha alacsonyabb lenne a párom, de attól még zavarna.


Ami meg a jóképűséget illeti... párom NEKEM jóképű, de nem a médiaideál szerint. Nyilván senki nem olyan párt keres, akinek a megpillantásától sugárban hányja el magát, mert a fizikai vonzalom fontos... aztán van, akinél ez beleesik a tömegízlésbe, van, akinél nem. Ja, és mindkét nemnél akad olyan, nem is kevés, aki 10 pontos párt fogad csak el magának, amikor ő kb. 3-as szinten áll :D.

2017. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
0%
Nekem nem baj ha 5-tel fiatalabb a pasi mint én. A jelenlegi kapcsolatomban is én vagyok az idősebb, nem is kevéssel 16/L ő meg 11.
2018. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!