Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ilyen fiúk kellennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ilyen fiúk kellennek a lanyoknak?

Figyelt kérdés
Szerencsére jó az arcmemoriam és Badoon írtam egy 19 körüli csajnak természetesen válaszra sem meltatott,most bementünk egy szórakozó helyre mit ad Isten felismertem,na de akivel dorgoloztek sraccal,hogy az hogy nézett ki ilyen barna kapucnis pulover ami olyasmi kb mint egy bormelleny,baseball sapka(ilyen 1000forintos kinai) ,csőgatya,tipikus 1jobbos és kész szalad haza anyuhoz vagy a rendorokhoz,ez kell a nőknek???eddig bármilyen csajt láttam mindig ilyen gyokerrekkel maszkalt,masik csavo is ecsethaj(felmosonyél vége szerű),kínai terepmintas gatya termeszetesen fako mert hogy 3229szer lett kimosva és ilyenbe bejön pofam leszakad,és az ilyennek van nője,volt 2 foszer akik normalisan voltak feloltozve ők is a baratnojukkel jöttek ők kb 35-40es korosztály!Én úgy érzem hogy minél normalisabb életet élek,régen ez kelendő volt,most meg háttérbe szorulok,van stabil állásom,kocsim,ugyan még otthon lakok,nemrugok be minden hétvégén hogy mocsar részeg legyek,nem drogozok,nem cigizek,a szartol az urrepuloig mindenről eltudok beszélgetni ,mégsem találom a helyem a világban?Más is van vele így?26/F

#ecsethaj #szövet kabatos buzzerek #pehelysulyu vidéki fighterek
2016. márc. 6. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Értsd már meg - azt, amit mások sem értenek - hogy a nők nem olyan vizuális beállítottságúak, mint a férfiak, ami a külsőt illeti. [Ne nekem higgy, nézz utána! A női agyat vizsgálva ezt tudományosan is bebizonyították]. A csajokat elsődlegesen a személyiség érdekli. Ha humoros vagy, vagány, és magabiztos, akkor a csajok rád is fel fognak figyelni, ha meg nem, akkor felvehetsz magadra akármilyen ruhát, nem fogsz tartós sikert elérni.
2016. márc. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom nem Bp-n voltál, mert ilyen szerelésbe itt egyetlen helyre sem engedik be az embert, mint amit leírtál.
2016. márc. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem túl tökéletes vagy a nőknek.

Igen,ez lehet a gond.

2016. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha szerinted ennyi a titok, az ecset haj, bőrmellény, baseball sapka, csőgatya, akkor miért nem szerzed be/csináltatod meg?
2016. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Te azért nem kellesz a nőknek, mert felsőbbrendűségi érzésed van és mások emberi tulajdonságait az öltözékük alapján ítéled meg. Ilyen férfi egyetlen normális nőnek sem kell. Ha változtatsz a hozzáállásodon, akkor majd neked is lesz barátnőd.
2016. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
5-ös! Nem hinném,hogy bármelyik nő tudná a kérdezőről,hogy mások emberi tulajdonságait az öltözékük alapján ítéli meg, úgyhogy máshol van itt a hiba. Az is lehet,hogy tévedek, és a nők olyan szuper képességgel rendelkeznek,hogy ránézésre megállapítják egy férfi személyiségét, vagy hogy másokhoz hogy viszonyul.
2016. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
GladiatorSS! Neked azt tanácsolom,hogy ne azzal foglalkozz,hogy más hogy néz ki meg mennyi nője van, az erre elpazarolt időt fordítsd inkább arra,hogy saját magadat fejleszd. Sokan itt csesszük el,hogy másokkal törődünk, irigykedünk, ahelyett,hogy magunkból hoznánk ki a legtöbbet, amit lehet.
2016. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen jól gondoljatok nem Bp-n volt,hogy én is így oltozzek?Soha,ha kell egyedül rohadok meg,de azt aki én vagyok a stilusomat nem fogom felrugni!Kinezet azért nagyon meghatarozo tényező szerintem....
2016. márc. 6. 09:19
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Most akkor írjam le, hogy a lányok, hogy néznek ki manapság?

Mind ugyan úgy kb.

középen elválasztott hosszú haj..lehetőleg fekete.

olcsó alapozó, púder, szemhéjtus.

olcsó műbőr kabát, mindenkinek ilyen van.

diszkószatyor nagy műbőr táska, könyök hajlatban

műköröm, olcsó undorító

okos teló a kézben-mindenhol-utcán-buszon

tehát..ezek is elég olcsók.

2016. márc. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
A társkereséshez szerencse is kell. Arra nem gondoltál, h az a csaj, akinek a feljebb emlegetett srácok jönnek be másban is hasonló lehet? Mármint szerintem eleve nem illenétek össze.
2016. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!