Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek itt a nők állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt a nők állandóan a hülye listáikkal, hogy nekik milyen férfi kell?

Figyelt kérdés

Egyrészt, senkit nem érdekel.

Másrészt, komolyan gondola itt egyetlen nő is, hogy van olyan normális férfi aki megfelelőnek tartja magát egy ilyen lista végigböngészése után és önszántából jelentkezik, hogy "szia, átmentem, akkor randizunk?"? Megsúgom, értelmes férfi nem úgy ismerkedik, hogy a nők elvárásainak próbál megfelelni és, ha úgy látja mindegyik elvárás stimt akkor lép.


Végül, szerintetek tényleg társkereső nők írják ki ezeket a kérdéseket vagy csak unatkozó trollok lázítják itt a népet állandóan?


2016. márc. 8. 20:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ezek a listák csak önigazolásnak vannak itt, mert abban bíznak, hogy majd mindenki megállapítja, hogy nem is nagyok az elvárásaik, így nem az ő hibájuk, hogy egyedül vannak.
2016. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát nem itt kell társat keresni szerintem:)
2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanazért amiért a pasik a 100. kicsi a farkam és szemetek a nők kérdést. Vagy lázításért vagy mert érdekli őket hogy sokat várnak-e el. És nem az itteni komplexusos pasik komplexusait tervezik vele növelni.

Emellett tuti vannak trollok is.

2016. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%

Az meg hagyjan, de szerintem nem is nagyon van olyan ferfi aki meg tudna felelni a leirt elvarasoknak.


En azt mondanam unatkozo trollok :D (de itt GYK-n ki nem az?)

2016. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
32%
Warrior! Azért mert MEGTEHETIK. Ezerszer magyaráztam már neked, hogy a kereslet/kínálat piac határozza meg a társkeresést is, ugyanúgy mint bármi mást, és ameddig naponta több tucat pasi próbálkozik neten és élőben egy nőnél, akkor számold ki egy évben mennyi, megkapod az ezres nagyságrendet. Abból a több ezerből igenis válogathatnak kedvükre, még egy átlagos nő is, simán!
2016. márc. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 VirágésBence ***** válasza:
49%
Minden nő elképzel egy ideális társat. De minden férfi is, akkor miért a nők vannak támadva? Ez így működik, meg van az ideál, aztán megismer valakit, vagy belepasszol vagy nem, az én pasim se passzol bele az "ideálomba", de ez csak egy kép a fejemben, miért is ennek kéne meghatároznia az életemet? Tényleg társkereső nők írják a kérdéseket (nem az összeset, de a nem vicces, normális kérdéseket igen), csak néha nem úgy alakul ahogy ők elképzelik.
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
60%

#6

Nanana, gondolos, hogy nekunk csak egyfajta idealunk van? Az idealunkba kb a nok 60-70%-a beleferne

2016. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Mivel itt minden harmadik kérdésben szidják a nőket, gondolom azért írják ki, hátha azokata férfiakat sikerül meggyőzniük, hogy elsősorban nem a pénz érdekli őket és vannak igényeik. De egyébként ez itt senkit nem érdekel, szóval én sem értem minek írják ki. Itt mindenki csak szidja a másik nemet.
2016. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

6#

Azért a nők vannak most támadva mert rendre nők elvárásait és ideáljait kell itt olvasnom.

Engem tényleg nem érdekel, nyilván azért vannak egyedül mert képtelenek alkalmazkodni a másikhoz és csak elvárnak. Ha ezt nem képesek beismerni akkor sorry. Viszont ne érezzék már, hogy ezt feltétlenül ki kell kiabálniuk mindenfelé.

Csináljak szórólapot akkor és osztogassák, még úgy is több sikerük lesz, ha egy férfi aki átmegy a teszten felhívja őket.


Férfiaktól nem szoktam ilyen kérdést látni, de tőlük sem szeretnék!

2016. márc. 8. 20:57
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kik írják ki, engem mindenesetre nem zavar. Szívesen végigböngészem az ilyen listákat, majd miután megállapítom, hogy mindennek (vagy majdnem mindennek) megfelelek, ezt a kérdezők orra alá is dörgölöm. Na de én nem ismerkedésre használom ezt az oldalt, lépni nem fogok feléjük, majd ők lépnek, ha akarnak, aztán meglátom, mit kezdek velük.
2016. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!