Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem macis hanem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem macis hanem elhízott pasik valóban nehezebben találnak vékony barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

NEM macis pasikról beszélek, hanem a nagyon elhízott férfiakról.

Ilyen pasi vékony barátnőt nehezen találhat magának? Valóban nem. Van olyan vékony lány aki szereti az ilyen pasikat?


2016. márc. 9. 10:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
No, és te mennyire vagy elhízva?
2016. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
A lány, akit linkeltél, nem vékony. A kérdésedben vékony lányokról beszéltél. Viszont a linkelt lány a túlsúlyához képest is viszonylag arányos, szép arcú és kedvesnek tűnik.
2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Ilyen vagyok kb. :)


[link]


Igen tudom végülis nekem ő már vékony, ilyen nőhz tudnék vonzódni :)

2016. márc. 9. 12:26
 14/29 anonim ***** válasza:

@6

Na, az ilyenekre inkább azt mondom, hogy megszállottak és baj van velük odabent. Én csomószor megkapom, hogy milyen hülyeség a hobbim, meg mással is foglalkozzak, pedig egyáltalán nem vagyok úgy elborulva, mint te, hogy a leírásod alapján semmi mással nem törődsz soha, csak hogy mit és hogyan egyél, mert bizony 20 kalória ide vagy oda nem mindegy. Egy férfi (a hasonlóan bolond kondimániákusoktól eltekintve) nem fog madár- és nyúleleségen élni.

2016. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha neked ennyire fontos a masiknak a kulseke akkor ne kettos mercevel merj hanem magaddal szemben is legalább ilyen elvarasokkal legyel.

L

2016. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Inkább itt kezdődik a számodra elérhető nő:

[link]

2016. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16. Hányszor van olyan hogy egy macis pasival van egy vékony lány!! Meg sokkal jobb a lány vagy a pasi! Ellentétek vonzzák egymást, nem tudok vonzódni kövér nőkhöz!!
2016. márc. 9. 14:29
 18/29 anonim ***** válasza:

Nem túl sokszor.


"Ellentétek vonzzák egymást, nem tudok vonzódni kövér nőkhöz!!"


Ne de nem minden esetben!!!! És azért mindennek van egy határa. A nők meg nem tudnak vonzódni egy igénytelen elhízott pasihoz!


[link]

Nem hiszem hogy ez lenne a nők álma!

2016. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nehéz dolgod lesz. Vagy lefogysz, vagy nagyon sokáig fogsz keresgélni. Én tudom, hogy nem akarnék vékony nő létemre hozzád hasonló alkatú pasival összejönni. Engem borzasztóan zavarna, nem beszélve arról, hogy anyukám nagyon megküzdött a túlsúllyal, egy rakás betegséget összegyűjtött miatta, aminek egy részétől szerencsésen megszabadult, de ahhoz fogynia kellett.

Én elvárom, hogy ha odafigyelek a testalkatomra, és normál tartományban tartom magam, tehát se nem sovány se nem kövér, akkor a párom is tegyen így. Nem lenne jogos elvárás ez tőlem, ha hájpacni lennék vagy csontkollekció.

2016. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

,,nem tudok vonzódni kövér nőkhöz!!,,


Akkor megértheted, hogy a nők sem tudnak kövér pasikhoz.:)

2016. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!