Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nem macis hanem elhízott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem macis hanem elhízott pasik valóban nehezebben találnak vékony barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

NEM macis pasikról beszélek, hanem a nagyon elhízott férfiakról.

Ilyen pasi vékony barátnőt nehezen találhat magának? Valóban nem. Van olyan vékony lány aki szereti az ilyen pasikat?


2016. márc. 9. 10:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Izmos vagyok, mégsem kellek a vékony nőknek, az elhízott nők, akik esetleg beérik velem.


Kérdező, ne add fel:

[link]

2016. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"Akkor megértheted, hogy a nők sem tudnak kövér pasikhoz.:)"


NANA ez más, nekünk férfiaknak azért számít a külső, nők érzelmesebbek!!

2016. márc. 9. 22:07
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"NANA ez más, nekünk férfiaknak azért számít a külső, nők érzelmesebbek!!"


Lehet hogy érzelmesebbek, de nem igénytelenek, és nem hiszem hogy egy nőnek, ennyire le kellene adni. Hogy akárkivel beérje.

Gáz, nem gáz, én szégyellnék egy ilyen férfival megjelenni bárhol. Főleg úgy hogy heti 3x edzek, és teszek azért hogy olyan alakom legyen, amilyen.

2016. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Lehet érzelmesebbek, de attól még nem lesznek igénytelenek,nekik is számit a külső, főleg egy olyan nőnek aki ad magára és foglalkozik avval, hogy ne hizzon el.
2016. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Én is dagadt vagyok, nekem nem megy. Az uszodában ahová járok szoktam látni egy nálam nagyobb és öregebb mackót, akinek mindig szép és fiatal barátnője van. Nem, nem gazdag. Ruházata és autója alapján. Magamban, csak úgy hívom: Mester.
2016. márc. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nőként érzelmesebb vagyok a férfiaknál, de nem vagyok igénytelen, és tudom, mennyi hátránnyal jár a túlsúly, és tudom, hogy lehet tenni ellene, szóval lusta disznónak tartom azt, aki nem tesz ellene, ha anyukámnak sikerült, másnak sem lehetetlen. Nálam ez negatív tulajdonság. Egyébként meg nekem is fontos, hogy tetsszen nekem a párom, és nem csak a belső tulajdonságai, de azért külsőre se legyen egy igénytelen fazon. Én fogyásra vagyok hajlamos, de rendszeres mozgással teszek azért, hogy normál tartományban maradjak. Aki ezt nem képes megtenni önmagáért, arra társként nincs szükségem.
2016. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ideje felébredni.

A nőknek pont úgy számít a külső, mint a pasiknak.

Nézz fel egyszer egy olyan oldalra, amit nőknek szerkesztenek, vagy keress egy olyan csoportot, ahol a csajoknak posztolnak a fb-ra naponta szépfiúkat.


[link]


Ilyen pasikra csorgatják a nyálukat.

Semmi zsír, csupa izom, helyes arc, kék szem, szőke haj. Érdekes, de férfi sztárokból is csupa jó felépítésű, helyes pasi ugrik be valamiért...


Szóval nyugodtan elfelejtheted, hogy a nőknek nem számít a külső.

15 kg felesleg felett már csak akkor van esélyed, ha amúgy izmos, mackós alkatod van, és legalább 180 magas vagy.


Amit te belinkeltél, hogy hogy nézel ki, az egy rémálom. Az már szexre se képes.

... és most nehogy elkezdje valaki, hogy a nőknek nem fontos a szex, mert ketté harapom...

2016. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

a nőknek nem fontos a szex :Dddddd


(hammmm ketté harapott :$)

2016. márc. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tömören és egyszerűen fogok a kérdésre válaszolni.

"A nem macis hanem elhízott pasik valóban nehezebben találnak vékony barátnőt maguknak?"

IGEN!

2016. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!