Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkereső oldalak elleni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső oldalak elleni kampány, csak az itteni szellem produktuma, vagy tényleg nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Általában, ha szóba kerül a téma, ilyen válaszok záporoznak: "Csak ha átlag feletti pasi vagy" illetve fura történetek az állítólagos 200 levél írásáról amire nem válaszoltak meg ilyesmik.


Most az a kérdésem, vajon tényleg így van, vagy mégsem? Van olyan akinek pozitívak a tapasztalatai?



2016. márc. 9. 22:17
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Próbáld ki őket, aztán meglátod. Egyébként ezen az oldalon tényleg szinte csak negatív tapasztalatokkal lehet találkozni, de azért akad egy-két sikertörténet is.
2016. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

#21


Nyílván aki sikerrel járt az már boldog és nem jár a gyakorira sírni... Itt a magányosak és a boldogtalanok vannak. Ami nem baj, csak sokan annyira bele vannak süppedve... Ez a nagyobb baj.

2016. márc. 9. 23:51
 23/31 anonim ***** válasza:

Nézd, egy párkapcsolatnak akkor is lehet rossz vége, ha az egyetemen szólítottad le vagy egy házibuliban. Nem kell ehhez feltétlen az internet, a párkapcsolat sikeressége nem ezen fog múlni. Tudom nem ez volt a kérdés, csak ezt az elején le szerettem volna szögezni, mert korábban voltak rossz tapasztalataim.


Most viszont már 1 éve boldog párkapcsolatban élek, neten ismerkedtünk meg. Tündéri teremtés, nem is értem mit keresett fent ilyen oldalon. Nem ő a leggyönyörűbb nő, de hogy az egyik legaranyosabb legkedvesebb teremtés az egészen biztos.


Ráadásul nem is úgy néz ki, mint aki lecserélne bárkiért, könnyen eltudom képzelni, ha jól megvagyunk ebből házasság és gyerekek is lehetnek pár év múlva :)


26F

2016. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ahogyan az életnek, úgy az internetes társkeresésnek is vannak pozitív, és negatív oldalai.

Tény, hogy vannak olyan lányok, nem kevesen, akik arra használják az internetes társkereső oldalakat, hogy a saját egojukat növeljék vele, és a barátnőik előtt felvágjanak azzal, hogy mennyi pasi akarná őket.

De az is tény, hogy születnek jó párkapcsolatok is társkereső oldalakon.


"Odakint", a való életben megismerkedsz egy lánnyal egy buliban, másnap pedig már nem is gondol rád. Vagy mégis.


Nincs olyan, hogy jó hely ismerkedésre, és rossz sincs. Mindenhol változó a végkimenetel, emberekről van szó mindegyiken, tulajdonságokkal, személyiségekkel, különböző gondolkodásmódokkal.

2016. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ne úgy tekints rá, mint garanciára, hogy lesz valakid.

Ennyi.


A legnagyobb haszna: olyan lányokkal ismerkedhetsz, akikkel egyébként nem futnál össze, és (jó esetben) szinglik, és párt keresnek.

Utcán, buliban ezt még nem árt előbb szűrni, ha csak nem akarsz a pasijától beszedni egy nyaklevest. :D


Amit nem árt figyelembe venni: ha írásban nem megy a kommunikáció, akkor felejtős.

Tény, hogy több pasi van fent, mint nő, de hagyjuk, hogy milyen a választék...

Nem, nem a külsővel van a gond. Hanem azzal, hogy kb. a fele nős, a másik fele is inkább csak dugni akar.


A normális levél meg mindenkinek relatív.


Én mondjuk fél évig voltam fenti olyan oldalon, ebből alig kaptam normális levelet, a többség a rendkívül frappáns "szia. mizu?" szófordulattal indít, második mondat, a "kit-mit keresel az oldalon".


Abból az ötven levélből mondjuk 40, és értsd tényleg úgy, hogy ötvenből negyven pasi úgy folytatja a levelezést, hogy pár percen belül ott tart, hogy borotválom-e, szeretem-e az anál szexet, és/vagy képet küld a fa.száról.

Ez az a napi ötven ajánlat, ami miatt itt sokan sírnak, hogy bezzeg a nők mennyi levelet kapnak, és nem válaszolnak.

Mert azért azt az ötven levelet mégis csak meg kell írnia valakinek, és mikor itt is napi 10 privát levelet kapok, amiben a többség egyből a lényegre tér, és/vagy képet küld a fa.száról, akkor rohadt nehéz elhinni, hogy a társkeresőn perverzkedők meg a gyk-n a társkeresők sikertelenségét szidók közt nincs egy komoly átfedés. :D


Nem kell mindent elhinni, amit itt olvasol. :)


Regisztrálsz, felszel pár normális képet, írsz pár sort magadról (nem kell bő lére ereszteni, 5 bővített mondat tökéletes, ebben leírod, ki vagy, kit keresel, mit szeretsz csinálni, pont.) Aztán ráírsz pár szimpatikus csajra, és meglátod, mi lesz belőle.

2016. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak sikertörténetek, unkoatestvérem ott ismerte meg a mostani feleségét, de attól hogy 1.000.000 emberből 10.000 ott talál társat, az baromi kevés. De a 100.000 is. Persze nincs adatom arról hogy mennyien, de úgy évente 5-6szor megnézem a kínálatot, és mindig ugyanazok vannak fent. Akikkel beszélgettem, ők úgy törölték magukat hogy nem jött össze semmi. Attól hogy a rendszer erre van kitalálva, még nem alkalmas rá.
2016. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha komolyan veszed és ez az egyetlen esélyed akkor csalódás lehet. Én lányként annyit tudok neked tanácsolni, hogy ha mégis regisztrálsz valamelyikre és ráírsz valakire, akkor ne egy-két soros klisés írás legyen, hanem valami személyesebb még ha bénább is mert több az esélyed, hogy visszaírnak mint annak akinél látszik, hogy a másolás-beilleszt kombinációt nyomogatja minden levélben. Egyébként meg járj a barátokkal beülős szórakozóhelyekre. Sok a qrva, de az úgy is látszik, szűrni kell :D
2016. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#25



Jó ég... Ki írogat ilyesmiket elsőre vagy rögtön utána? Ezek az emberek olyanok, mint valami gyengus paródiák. A chat-pont-hu volt ilyen acélos oldal, ahol végig ez ment, hogy 14 éves(nek tűnő) srácok ezzel bombázták a nő(nek tűnő) fehasználókat hogy mekkora a mellük meg hogy borotválják-e magukat meg ilyesmik. Mindig is kirázott a hideg ettől a bandától.


#27


Szerencsére nem vagyok klisés. Ilyen "mizu" meg barátai szövegek számomra kínosak, nem használnám őket. Bár jó kérdés mivel érdemes indítani... Ez a legnehezebb.

2016. márc. 10. 12:53
 29/31 anonim ***** válasza:

Van egy csomó sikersztori, csak azok nem a fórumokra járnak sírni és szidni a másik nemet, hanem boldogan elvannak a párjukkal. Az én környezetben is sok ilyen van, magam is közéjük tartozom, pedig én csak Tinderen voltam fenn, és egyáltalán nem vettem halálosan komolyan. Ismerkedtem érdekes emberekkel, aztán tök gyorsan rám talált a szerelem, 8 hónapja vagyunk együtt. Pedig a párom aztán nem átlag feletti pasi... Ő kb. 1 hónapig, én 2-3 hétig voltam fenn.

Mindenki mindent arra használ, amire akar. Csak nem szabad görcsösen akarni, mert akkor igen, csalódás lehet a vége. Ahogy a való életben történő ismerkedés is. Lazulj el, ismerkedj érdekes emberekkel, aztán vagy összejön, vagy nem.

2016. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#25 érdekes módon azokra a levelekre sem válaszoltok, amik egyediek és akik nem küldözgetnek a frkukról képet.


Aki nem beszél a neten a szexről az meg van pecsételve unalmas embernek. nekem meg az a véleményem a másik oldalról.


Kérdező: regisztrálj és majd meglátod, hogy neked mi jön ott össze.

2016. márc. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!