Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt a "nőket" mint fogalmat említgetik, tulajdonképp milyen nőket írnak körbe?

Figyelt kérdés

Rémes ezt olvasni néha. A leírások alapján úgy tűnhet, mintha minden nő valami plázából szabadult, újgazdag családból való, smink-királynő lenne.


És ebből születnek ilyemsik:


"a nők egy része foglalt, másik része pedig csak azt állítja, mert vagy nem jön be neki az illető, vagy van kiszemeltje

- a nők nekünk igazat mondanak, viszont saját maguknak hazudnak

- szerelem az csak nyomokban lelhető fel, nagyjából felszínes kapcsolatok vannak

- a nőknek a magas férfiak jönnek be, mert az biztonságérzetet ad (persze attól még nincsenek nagyobb biztonságban), emellett ott a magassarkú szerelmük, amit kötelezően viselni kell a barátnőcsik előtt

- jóképűség, inkább ezt emelném csak ki, ez az a dolog, ami mindent felülír. Lásd: megüt, megcsal, kihasznál stb, de azért se szakít vele, mert helyes pasi"


Ez mi ez? Egy réteg tényleg pontosan ilyen - ők feszítenek Berki mellett meg Vajna úr mellett, de nem hiszem, hogy minden nő ilyen lenne. Exbarátnőim közül egy sem volt ilyen. Haverom felesége szintén nem. Volt osztálytársnőm - amolyan jóbarátom - főleg nem, sőt az ilyen nőket pusztakézzel semmisítené meg. És nem, nem ronda egyik sem.


Azt hiszem a dolog nyitja, hogy az oldalra író férfiak ideálja ez a plázás, nagyképű, BMW-t elváró nőtípus ezért ráhúzzák az összesre. Pedig itt is sokszor írják nők, hogy nem így van. Van akiknek tök sima barátja van és jól megvannak. "De azok rondáááááák"-zúgna fel a kórus. Nem. Átlagos férfi és átlagos nő. Van aki szemében rondák, van aki irígyli a nemének megfelelőt, hogy ilyen szép barátja/barátnője van. "péééééz". Nem - biztos van pár eset, de a pénzre hajtás megint csak az "ideálotok" jellemzője.


Miért kell a nőkre ráhúzni eme szűk réteg undorító tulajdonságait?



#nők #ideál #demagógia #zokogó testvériség?
2016. márc. 9. 22:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

jajj nyolcas :)))

a csendes, félénk lányokat eszre se veszed...erről ennyit

2016. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azokat a nőket, akiknél próbálkoznak. És meggyőződésem, hogy min, a felük csak a kikent-kifent, tökéletes csajoknál próbálkozik - és ez alatt nem feltétlenül a plázacicákat értem... pont ezért mondják azt, hogy á, rendesnek tűnő átlag lányoknál is... aki kb. csont úgy néz ki, mint a plázacica, csak halványabb sminkkel, botox és felfújt száj nélkül meg kevésbé kivágott ruhákban. De a többi ott van, a tökéletes test, a hosszú haj, a hibátlan bőr, a szigorúan szőrtelen láb, a szimmetrikus, klasszikusan nőies arc, a tökéletesen összepasszintott ruhatár. Ha már van bőrhiba, súlyfelesleg, már nem annyira "szép" az arc, akkor már átlag alatti.... pedig azok inkább átlagosak. És sokszor magukat túlértékelik a lányokhoz képest.


Rengeteg lányismerősöm van, aki kedves, rendes, nem pénzéhes, nem csak az izmos-magas-médiaideál pasikat hajtja. És sokuknak nem sikerült, csak későn, társra találniuk. Ja, és nem dugnak csak úgy, tudom, férfiszemmel már az is probléma, hogy de ők legalább dugni tudnának... ja, de ha ellenkezik az elveikkel, hogy vadidegennek széttárjá a lábuk?

Csak épp nem klasszikus szép lányok.


Az idézetből, amiben a csávó gondolatjelez...

Igen, az tény és való, hogyha vki olyan környékez meg minket, aki nem jön be, vagy az udvarlás stílusa nem tetszik, inkább mondjuk azt, hogy párunk van. Miért? Mert sokan vagyunk konfliktuskerülőek, és nem hiányzik az nekünk, hogy a nyílt utcán ordítsák le a fejünket, hogy válogatás k...k vagyunk, meg "amúgy nem is vagy szép, én jobbat érdemlek nálad" meg "hülye leszbikus", csak azért, mert nem akarunk az adott pasitól semmit. És sajnos ez nem ritka reakció a férfiaktól...

(mondjuk hozzátenném, hogy értelmes, rendes, kedves férfit még nem utasítottam vissza ilyen dumával, a többség ilyen obszcén módon beszólogató emberke meg beazonosíthatatlan korú alkesz csöves volt, akiket ezzel ráztam le)

2016. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12


Csak ezzel keltenek félelemet pl. bennem aki nem üvöltöznék, sőt nem is az a célom mint ezeknek "dugni oszt' kész"... Bár azt hiszem azoknál akiket itt ideálként állítanak be, elég mókás beszélgetésem lenne :D Ő egy szót nem fogna fel abból amit mondok - volt már ilyen, igaz nem ilyen cézattal beszélgettem vele, hanem suliban osztottak be párosmunkára... Próbáltam beszélgetést kezdeményezni, főleg mert zavarban voltam. Reakciói a "hát igen" "adom" meg fejhangon vihogás volt. Ha pedig előadott valamit annak vagy relatív értelme nem volt (olyasmit képzelj el, mint a South Parknál abban a jelenetben mikor Butters anyja próbálja jobb belátásra téríteni a "mazsolákat") vagy pedig az a szokásos flegmatikusan előadott "mekkora szemét x vagy y éss mennyire gáz" - sajnos nem tudom jól visszaadni.


De ami nagyon megrémített benne az a totális homály a szemeiben. Láttam rajta, hogy fel se fogja amit mondok. Láttam egy szörnyű "poént" az egyik blogon még anno - akkor is siralmasnak tartottam - egy diagrammról, ha "beszélnek hozzám" címmel. Kis kék sáv - válaszolok és én is mesélek - nagy pirossal pedig "röhögök és remélem ennyi elég lesz". Azt hittem ez csak vicc, de nem.


De szerencsére az én "zsánereim" nem ezek a típusok. Sőt konkrétan nincs is, de tudom kikkel NEM kezdenék: plázacicák, hót homály csajok, újgazdagék lányai, sport megszállottjai/állatbarátok (ez utóbbiakkal barátkozom szívesen, de többet nem, mert nem lennénk jóban, mert nekem a sport - bár kénytelen vagyok edzeni meg ilyesmik - nem élvezet, az állatos pedig az agyamra menne a házban tartott kutyák-macskák seregével) - illetve még akikkel nem lennék jóban azok a nagyon erőszakos, trágár, tempreramentumos/sárkány és rövidhajú feminista hölgyek. Bár ilyen nincs sok.

2016. márc. 10. 13:08
 14/21 anonim ***** válasza:
10-ből 9 olyan nőt, akikkel ismerkedni próbálnék.
2016. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14


Nem lehet, hogy kategóriát kellene váltanod? Nem minden arany ami fénylik, szóval a kizárólag szépségre építő plázacicák nem biztos, hogy olyan jó választás lenne...

2016. márc. 10. 21:12
 16/21 anonim ***** válasza:

Erről a kinézeti skáláról a 6-os vagy afeletti kinézetű nők jönnek szóba nálam.


[link]


Azért az itt 6-os, 7-es lányokat nem mondanám kikent plázacicáknak.

2016. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16


Mother of god, mi ez a lista? :D


A 9-esnek meg 8-asnak értékeltek tényleges plázacicák, szépek tényleg meg minden, de többségü értékrendje nem túl bíztató.


Amúgy elég szar ez a táblázat mert 7-től felfelé retusált képekkel támad. A #5 és még talán pár #4-es is nagyon szép lenne kis retussal.


De igazad van tényleg a #6 és #7 ami az úgymond "egészséges átmenet" lehet, bár nekem még a #5 is szimpatikus külsőre.


5 alatt nem valami kedves a lista.


#1 - Nem szép dolog erős testi fogyatékkal élőket felvenni a listára.

#2 - Igénytelenség itt a legnagyobb baj, ami kihat a személyiségre is. Az egyik csaj szerintem echte lezbi (amelyik úgy néz ki mint Flegma a Boci és Pipiből [link] - amúgy szerintem ez a karakter is homokos különben nem rúzsozná magát és lógna 0-24ben Gróffal)


#3 - az ötödik csaj még szimpatikus is a maga módján. Jó személyiséggel neki adnék esélyt. Igazából itt csak az első csaj ronda relatíve a többieknél egyéb tényezők rontják az összképet (Kiszel Tünde klónság, súlyos elhízás - négereket nem veszem számításba, egyrészt mert itt nincsenek, szóval nem tudom milyen náluk a szépségfaktor vagy ilyesmi)


#4 - Itt is sokkakkal a durva elhízás bánt csak el illetve valami rémes érzés hogy direkt csúnyítják magukat. Ez utóbbi nagyon szomorú tud lenni.


#5 #6 és #7 - a legjobb választások valóban, amúgy szerintem ez az átlag - illetve még a négyes teteje és 8-as alja ha nem vagyok szigorú. Legalábbis az utcán a plázacicákat leszámítva ilyesmi csajok szokta lenni. Exeim is innen kerültek ki (6 és 5 ha már kategorizálni kell).


#8 és #9 - Jaj ne... Retus végig. 8/4 kifejezetten ellenszenves már így elsőre. 9-ik banda végig modellek és retus képek, egyedül a 9/2 amit beraknék a 10-be, de nem tudom mennyire lennénk jóban.


De bizarr egy lista!

2016. márc. 11. 13:35
 18/21 anonim ***** válasza:

17: De a lista kizárólag a külsőt nézi. Ugyanilyet férfiakról is lehet csinálni. A bal oldali rövidke angol leírásokat biztos olvastad, hogy mi alapján került valaki hová.

Ebbe bele lehet venni a fogyatékosokat is. Szóval te egy 1 vagy 2-es nőt simán megdugnál? Mert hát ugye nem néznéd, hogy fogyatékos.

Ugyanígy a dagadtakat? Az emberek 95%-a nem betegség miatt hízik el, hanem a tartós rossz életmód miatt.


"de többségü értékrendje nem túl bíztató"

Te akkor a külső alapján értékeled a belsőt? Amivel sokszor én is pont így vagyok, csak előbb még azt mondtad, hogy a csúnyáknak is lehet esélyt adni. És simán lehetnek trendek, igazad van. A legtöbb 9-es lány viszont pont úgy "rossz" belül, mmnt a legtöbb 1-5-ös a maguk igénytelenségével.


A listával nem kell 100% egyet érteni. Tudod mit? Nekem is van olyan, akit mondjuk egy szinttel idébb vagy odébb tennék. De ezt nem egy ember készítette, hanem egy nemzetközi fórumon több ezer férfi szavazatai alapján csinálták és egy nagy átlagot mutat. És gondolom te sem raknál benne senkit 3-4 szinttel vagy többel lentebb vagy fentebb. Külsőt nézve ez a lista jó.

2016. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Reálisan nézve ez a lista teljesen leképezi a férfiak vágyait. A legtöbb férfi dugná a 6-os vagy afeletti nőket simán és örülne egy 7-8-as barátnőnek.

(Mondjuk kérdező, arra most nem jöttem rá hogy te férfi vagy nő vagy-e. Mert a kérdésed alapján azt gondoltam nő vagy, viszont a 17-es válaszod alapján meg már férfi lettél a fejemben. Legalábbis nőként elég fura lenne ha osztanád az észt a nők kinézetével kapcsolatban. Ha a férfiakról lenne ilyen lista, én nem szólnék be férfiként erre, hiszen azt nők állították össze, akik jobban tudják hogy néz ki a vonzó férfi, mint egy férfi :D )

2016. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Én csak úgy nem "dugnék" meg senkit. Kellene hozzá más is. Habár... Lehet mégsem. A fene tudja, lehet tennék kivételt, szóval nem akarok vizet prédikálni.


De tapasztalatok alapján nem egy rendes társaság a #8. Vagyis azok csak olyan módon ami tőlem távol áll. Én nem tudok a külsőégek világába beilleszkedni. Én mindig egy kicsit hibázgatós, nem tökéletes figura maradok. Jellemem se tökéletes és nem megy az egysíkon gondolkodás (keménynek kell tűnni meg barátai)


Csajnak hittél? :D Az a vicc, hogy vannak még páran kaptam is pár privátot az utóbbi napokban ahol csajnak néztek.

2016. márc. 11. 17:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!