Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pörgős szókimondóbb lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pörgős szókimondóbb lányok általában könnyűvérűekebb, mint a csendes visszafogottabbak?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom,hogy a csendes lányok unalmasak hosszútávon,eddig ilyenek voltak. Most ismerkedem 1 pörgősebbel csak nemtudom hosszútávon megbízhatóak-e általában?
2016. márc. 12. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem ettől függ.
2016. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 VirágésBence ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. Az én barátnőm tipikusan az, aki bemegy egy unott társaságba ahol le kép se hang, és mindenki rögtön elkezd neki 30 dolgot magyarázni, rögtön hangos lesz a társaság, igazi központi személyiség, kiáll magáért, nagy a hangja, perverz vicceket mesél és ha valaki rácsap a seggére simán rámarkol a farkára úgy, hogy az nem hogy felállni nem fog, de talán gyereke se lesz, kézizik, simán odaver akárkinek és húzza a pasik agyát poénból, de a látszat nem minden. A lelkével sincs minden rendben és végtelenül törődő, nyugodt, hűséges, intelligens lány és rengeteg oldala van amit csak nagyon kevesen ismernek, én örülök, hogy nekem megmutatta milyen is ő.
2016. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szoros összefüggés.
2016. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

tetszik, amit Bence ír.


szókimondó vagyok kettesben, ezen sokan meglepődtek már. társaságban nem. a könnyűvérűség attól függ, épp mihez van kedvem, és milyen emberek jönnek be a képbe.


ez nem vonatkozik a párkapcsolatra. nem csalok.


kérdező, nagyon semmit nem érő és alja dolog, hogy ilyen általánosításokkal akarod levédeni magad. a kép amúgy is árnyaltabb. lehet, hogy könnyűvérű, amíg meg nem mondod neki, hogy akarod őt, és kizárólagosan, utána meg már nem.


kérdésedre: ismerek olyan nőt, aki állandóan szervezkedik, nem bír megülni a seggén, mindig fel van dobva, barátkozik, tele van tervekkel, emellett hűséges a barátjához.

2016. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kérdező, nagyon semmit nem érő és alja dolog, hogy ilyen általánosításokkal akarod levédeni magad. a kép amúgy is árnyaltabb. lehet, hogy könnyűvérű, amíg meg nem mondod neki, hogy akarod őt, és kizárólagosan, utána meg már nem.

Mivan?? Csak nagy általánosságba kérdeztem nem kell szidkolózni

2016. márc. 13. 07:38
 6/6 anonim ***** válasza:

az alja tényleg erős, igazából nem ilyennek szántam.


utána viszont ott az infó, amit kértél.

2016. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!