Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Büszkeseg egyedul gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszkeseg egyedul gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

En legalabbis buszke vagyok magamra ... Teljesen egyedul nevelem/ neveltem a most 2 ikos lanyomat, aki egyetlen gyerekem es eddig sikerult mindennap a kedvenc ételét elöteremtenem es mindennap büszken ment oviba es suliba a szep uj cuccaival .... Sose azott es fazott a laba mindig Ecco csizmaban jart telen es jo minösegu cuccokban ! A boltban nem kellett neki nemet mondjak a csokira ...

Nem vagyok se szep se vekony se sikeres, elvalt vagyok , de erre buszke , h isten megsegitett es anyja lehettem a gyerekemnek ....



2016. márc. 20. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, viszont ha az egész személyiséged pusztán az anyasàgból áll az nem egy pozitív dolog szerintem.
2016. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
és ennek mi köze van a társkeresési problémákhoz?
2016. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Tudod Zzuzsika legalább ne raknád ki a nevedet ha már folyamatosan trollkodsz. Egyszer 19 éves szűz lány vagy egyszer családanya. Unalmas...
2016. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ezert vannak mar ilyen kevesen ezen az oldalon mert alaptalanul rafogjak emberekre h trollkodnak... Ezt hogy engeded meg magadnak ?

Sose mondtam h 19 eves szuzlany vagyok... A multkor is ezzel gyanusitottal ! Azert mert nrem illik a szurke eletedbe az en elmenyem , nem azt jelenti h troll vagyok

2016. márc. 20. 14:23
 5/27 anonim ***** válasza:

Nézd, ha egyedül is meg tudtad oldani, hogy mindkét szülőt pótold (ez azért elég konkrétan kizárt, mivel egy nő se lehet férfi, és hát a család-mintát pont nem az egyedülálló szülő fogja tudni megadni a gyerekének), akkor biztos.


Ha ezt leszámítva minden rendben van, akkor az persze egy elismerendő, ritka teljesítmény. (Másoknak esetleg ketten is kevésbé megy.)

2016. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább arra legyél büszke, hogy gyávaságból, esetleg hülyeségből nem erőltettél egy rossz kapcsolatot a gyerek apjával. Esetleg arra, hogy anyagilag és érzelmileg stabil háttér voltál a gyermekednek. És ami fontos, nem telepszel rá, hanem vannak barátaid, esetleg ismerkedsz. Nem kell apát helyettesíteni, egy hiányos kép jobb, mint egy rossz példa, ami az évek során rögzül. Legyél nő, az anyaság mellett, ez bőven elég.
2016. márc. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

" A boltban nem kellett neki nemet mondjak a csokira ... "

Pedig néha nem ártana!

2016. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ha egyedülálló nő vagy és neveled a gyerekd elkényeztetve (csokis példa meg jó cuccok) annak ilyesmi lesz a vége, csak lányban:


[link]

2016. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nézd, kedves kérdező, tökéletesen meg tudlak érteni, mert én még csak most fogom kezdeni. Igen én igy úgy gondolom, hogy inkább egy hiányos, de biztonságos hátterű szülő nevelje egyedül a gyereket, minthogy egy szar családmodellt lásson egész életében és azt tanulja meg! Mondjuk az elkényeztetést ki lehetne iktatni vagy legalábbis minimalizálni kellene.
2016. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Az apja jelen van a kepben , neha talalkoznak , kiveszi a sulibol stb

De az anyagi terhek mind rajtam

Nem hittem volna h egy apa aki penzes. , ilyen tud lenni , de helytalltam.....

2016. márc. 20. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!