Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Büszkeseg egyedul gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszkeseg egyedul gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

En legalabbis buszke vagyok magamra ... Teljesen egyedul nevelem/ neveltem a most 2 ikos lanyomat, aki egyetlen gyerekem es eddig sikerult mindennap a kedvenc ételét elöteremtenem es mindennap büszken ment oviba es suliba a szep uj cuccaival .... Sose azott es fazott a laba mindig Ecco csizmaban jart telen es jo minösegu cuccokban ! A boltban nem kellett neki nemet mondjak a csokira ...

Nem vagyok se szep se vekony se sikeres, elvalt vagyok , de erre buszke , h isten megsegitett es anyja lehettem a gyerekemnek ....



2016. márc. 20. 14:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem azért kiáltanak trollt, mert nem bírják elképzelni, hanem mert némelyik kérdésből annyira süt a butaság, h az emberek nem tudják elképzelni, h van még ilyen buta/hiszékeny/tanulatlan ember a 21. században, az okostelók, az internet világában.


Ezért azt gondolják-jóhiszeműen-hogy ez csak szórakozás, vicc, biztos nem komoly, h valaki ennyire buta.

2016. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

17-es, hát azt hogy kell elképzelni, h a pasid csak úgy gyereket csinált neked? Akaratod ellenére? Hee? Mi van? :DD


Ha te védekezel, akkor senki se csinál neked gyereket. Ezt tudtad?

2016. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Arany csillag virágom, drága 22es!


1:Mindketten akartuk a családot, babát, le is tisztáztuk,megbeszéltük!!!

2:Én előtte megteremtettem egy olyan egzisztenciát 1 év alatt, amit ő pasi létére 4 év alatt nem tudott, teszem hozzá mindketten külföldön, egyhelyen dolgozunk.

3: Nem hagytam magam kisemmizni, mert neki az célja, hogy legyen aki elratja minden szempontból. Ez sajnos későn derült ki.

4: Ezek után naná, hogy kidobtam.

2016. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Te egy gyökér pasival akartál családot ezek szerint. Nem hiszem el, h nem derül ki, h milyen ember, Vagy meddig voltatok együtt a baba előtt, 6 hónapot? Na najd máskor okosabb leszel. De akkor ne állítsd már be úgy, mintha a te megkérdezésed nélkül valaki csak úgy gyereket csinált neked, mert ez így röhejes. Mintha mindenki más hibás lenne, csak te nem.
2016. márc. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Tudod némelyik pasinak tökéletes színházi tehetsége van, ahhoz, hogy kell átverni egy nőt. Megesik az ilyen, ezen nem kell csodálkozni.

Mellesleg hol írtam azt, hogy a megkérdezésem nélkül csinált nekem gyereket? Mert tudomásom szerint sehol. :)

2016. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ahhoz a gyerekhez te is kellettél, ne tegyél már úgy, mintha neked semmi közöd nem lenne az egészhez:D Ő színész volt, te pedig buta, hiszékeny, akinek mindent beadhatott. Ugyanúgy hibás vagy. De most már más dolgod van, lesz. A pasizás felejtős úgyis egy időre, szóval koncentrálj a gyerekedre. Igen, sokaknak lesz az enyémhez hasonló véleményük, mert gyereket felelősségteljesen, jól átgondolva szabad csak vállalni, és ha te bárhol előadod ezt a sztorit úgy, ahogy az első hozzászólásdoban, hát ki fognak röhögni. Ennyit útravalóként :)
2016. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem mondtam, hogy nem vagyok hibás, de én legalább vállalom a "felelőtlenségem" után is a felelősséget. :)
2016. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!