Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért háborodnak fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért háborodnak fel a válogatós nőkön, mikor ők sem jönnének össze egy csúnya, de kedves lánnyal?

Figyelt kérdés

Sok ilyen sráccal beszéltem már, akik nyavalyogtak, hogy a kutyának sem kellenek, de aztán persze kiderült, hogy sok lány próbálkozik be náluk, de nekik azok nem elég jó nők...

Fordítva is ugyanez a helyzet, a lányoknak is jóképű pasi kell.


Miért kell akkor folyton nyávogni? Előbb nézzetek magatokba...


2016. márc. 21. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt gondolják, hogy nekik ezt szabad és megengedett, mert "a férfiak vizuális típusúak"... de egy igényes nőtől már hatalmas elvárás, mégis mit képzel, hogy olyan párkapcsolatot akar, ahol vonzódik a férfihoz.
2016. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a vicces, hogy a legtöbb itt siránkozó csúnya pasi "átlagos" lányt akar. Na most, ha megkérdezzük tőlük, milyen az átlagos lány, akkor mutat egy határozottan szépet. Ha pedig megkérdezzük tőle, milyen egy átlagos pasi, akkor meg egy igazán csúnyát mutat, aki ráadásul még igénytelen is...
2016. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan. Sok átlagos lányt látok az egyetemen, de nekik azok bányarémek kategóriába esnének, pedig nem azok.
2016. márc. 21. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Marhaság én több olyan lánynál próbálkoztam akiket így utólag nem éppen lehetne a szép kategóriába sorolni. De akkor tetszettek. De ha ezt el mondom akkor megint mindnek felháborodik...


De szent igaz, hogy néha a csúnyább lányok sokkal kegyetlenebbek mind az átlag... sokkal nagyobb el varasaik vannak ... ( szerintem agyukra ment az önbizalom training ).

2016. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én külsőre szinte bármilyen lánnyal összejönnék, ha amúgy passzolunk. De sajnos eddig még egy lány sem adott még csak esélyt sem az ismerkedésre. Nálam meg aztán végképp nem kezdeményezett egy lány sem.
2016. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én azt figyeltem meg, hogy van egy olyan - jellemzően totál sikertelen - férfitípus, aki személyes sértésnek veszi, ha egy nő igényszintjének ő maga nem felel meg. Tökmindegy, hogy amúgy milyen a nő, potenciális partner-e számára, a lényeg, hogy a nők igazítsák személy szerint hozzá az igényeiket. Minden téren. Vannak, akik azon sértődnek meg, ha egy nő magas pasit akar, vagy azon, hogy értelmiségi társra vágyik, tökmindegy: a lényeg, hogy meg lehessen idealizálni, hogy nem velük van a gond, hanem a nők igényei túl magasak.
2016. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kinek mi a csúnya és a kedves, én olyat keresnék, aki intelligens, de nem öntelt és/vagy narcisztikus. Lehet, ezzel még jobban leszűkítem a kört? :)
2016. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!