Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a tini csajoknak van joga...

Ha a tini csajoknak van joga kigúnyolni és úgy nézni a csúnya fiúkra, mint egy kis senki féregre, akkor a fiúknak miért kéne beérniük csúnya lánnyal, miért kéne olyannal lenniük, akikhez nem tudnak vonzódni, amikor a csajok is válogatnak folyton?

Figyelt kérdés
Belefáradtam már, hogy itt mindenki a fiúkat támadja, hogy ők a felszíneske, hogy a fiúknak csak a külső számít, amikor épp a lányoknál van olyan mgasan a mérce és nekem ne jöjjön azzal, hogy ő kiérdemel egy helyes fiút, mert attól, hogy jól néz ki, azon kívül semmi mást nem tud felhozni, amitől értékes lenne. A külső meg múlandó egy nap majd olyan ronda és undorító lesz minden csaj, hogy a férj lecseréli egy fiatalabbra bizony szép lányok, meg fogjátok kapni, amiért annyi kedves, jószívű, de csúnya fiúnak ártottatok. Meg fogtok bűnhödni!

2013. jún. 9. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy főnyereménynek tűnsz a leírás alapján :)
2013. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Megbűnhődni? :D


Addig nem nyugszol, amíg a lábaid előtt nem fognak agonizálni? :)


VESSZEN EL PÉNZEM, HÁZAM, MARHÁM, AZ IGAZSÁG AZ ENYÉM LESZ! :D

2013. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kell olyannal járnia, aki nem vonzza. Senki nem kényszerít rá. Elég utálatos dolog, a csúfolódás, sosem értettem az embereket. De azt sem, hogy miért nem lehet ezeket lesz@rni? Ha valaki bánt, akkor nem foglalkozol vele, hanem keresel normális embereket.
2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg az ilyen kérdésekbe fáradok bele lassan de qurvára!
2013. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
és ezt olvassa is a címzett? szerintem sportolj valamit vagy keress egy hobbit... vagy vegyél kutyát
2013. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
A nők a felszínesek, érdekes, hogy én tudok beszélgetni egy ronda nővel is, de a nők nagy része, szinte az összes még csak beszélgetni is képtelen ronda férfiakkal. Jó külső, és sok pénz, ennyi kell a nőknek. Lelke nincs egynek sem.
2013. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

A nők a felszínesek, érdekes, hogy én tudok

beszélgetni egy ronda nővel is, de a nők nagy

része, szinte az összes még csak beszélgetni is

képtelen ronda férfiakkal. Jó külső, és sok pénz,

ennyi kell a nőknek. Lelke nincs egynek sem.


Ritka undorító lehetsz,na meg lelki nyomorék

2013. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Undorító sem vagyok, és még lelki nyomorék sem, ellentétben veled Kutyuli.
2013. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze h nem vagy,biztos más írta akkor ezt,nade akkor minek neveznéd magad?
2013. jún. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek nevezném magam? Semminek, amiket írok, azt tapasztalatból írom.
2013. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!