Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Tulajdonképpen mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tulajdonképpen mitől annyira vonzó egy izmos férfi? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem, mert napi szinten tapasztalom a kondizás/testépítés köré kialakított hype-ot. A fb-n a nagy gyúrós alfa hímek hetente osztanak meg pózolós képeket magukról, ostoba "motivációs" idézetekkel és élménybeszámolókkal megspékelve. Még a nyikhaj férfi ismerőseim is mindenféle jött-ment "hobbi-testépítő" profilját lájkolja (jó lehet én vagyok laikus és ők nagyon elismert sportolók). De gondolom ez az egész testépítős őrület, csakis a nők miatt van, mert képtelen vagyok elhinni, hogy az a sok pasi csakis a saját lelki/fizikai egyensúlya megtalálása miatt kínozza magát komoly súlyokkal és költ mindenféle hatóanyagú "tápra". Őszintén megmondom nektek, én 170 centis pasiként ezerszer inkább választanék +10-15 centit a mostani vékony testalkatomhoz (a fél vesémet is odaadná érte), mintsem felpumpálnám magamat, hogy bemagyarázzam magamnak, hogy igen ezzel aztán férfias vagyok. Pont ebből adódóan szoktam mosolyogni azon ismerőseimen, akik szó szerint guggoló mellszobrok/porbafingó törpék és az évek alatt szénné gyúrták magukat (nem, nem koksz, hanem tiszta izom) annak érdekében, hogy imponáljanak a nőknek, de nem veszik észre, hogy cseppet sem lettek férfiasabbak, mert úgy néznek ki, mint egy két lábon cammogó pitbull a kapualjban. Persze elismerem, hogy vonzó lehet a nőknek egy bizonyos mértékig izmos pasas (normális magassághoz persze), de én ezerszer inkább szeretnék egy Calvin Harris alkatú cingár pasi lenni ( [link] mint így kinézni: [link]

A magasságom miatt ha fel is tudnék szednék sok-sok kiló izmot, akkor még inkább tömzsibb testalkatom lenne. Nem tudom, csajok ti, hogy látjátok? Tényleg annyira vonzó az izmos testalkat, vagy csak egy bizonyos mértékig és az is csak egy adott magasság felett vonzó? Érdemes lenne nekem elkezdeni gyúrni, vagy ne hitegessem magamat?



2016. márc. 21. 15:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik. Nekem pl. az arányos testalkat tetszik, és előny, ha valaki rendszeresen mozog, és nem szélsőséges alkatú, én ilyen vagyok nőként. Hozzáteszem, nekem nem a kockák számítanak, inkább az, hogy a mozgás legyen valakinek az élete része, és ne nyűgként élje meg. Persze ehhez kell találni valami olyat, amit az ember szívesen csinál. Én sem bírok mindent, de magamért nem adtam fel és most jól érzem magam a bőrömben, nekem sokat segített, és jobb lett az alakom (túlsúlyos sose voltam, viszont sovány igen, és nem éreztem úgy jól magam).
2016. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
48%

Valamilyen szinten túlhypolt a gyúrás. De tény, hogy növeli az értékét egy férfinak egy kidolgozott test, főleg akkor ha alap testalkata is van hozzá, pl. vastag széles válla, feszes feneke mert bizony sok csak megnézi, és alapból nem vézna, mert abból lehetetlen egy jó testet kihozni, kell a genetika is egy olyan testhez, amitől döglik a légy.


Amúgy szerintem azért is gyúrnak ennyien, mert nincs másra pénzük. Egyszerűbb kigyúrni magad, mint beindítani egy jól menő vállalkozást és meggazdagodni ebben az országban. Ebben nyilván az állam is a hibás, mert világrekord adókat fizetünk, de most nem akarok belemenni a politikába..

2016. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%

Az izom csak egy bizonyos szintig jó szerintem akik ilyen izomgyurik [link] [link] az sok egy ilyen : [link] marha jól néz ki de nekem ilyen vitrinbe kirakós dísznek tűnik

Aki ennyire nem izmos de azért kirajzolódnak az izmai az tetszik számomra leginkább.

De bármilyen magas is valaki az izom mindig jól mutat szerintem. Csak figyelni kell hogy arányos legyen.

2016. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy szerintem azért is gyúrnak ennyien, mert nincs másra pénzük. Egyszerűbb kigyúrni magad, mint beindítani egy jól menő vállalkozást és meggazdagodni ebben az országban."

Hát ezen jót nevettem..egyrészt hogy függ össze a kettő? Az emberek túlnyomó többsége nem azért gyúr,hogy a testéből éljen, ha erre gondoltál..és látszik hogy lövésed nincs mibe kerül egy tökéletes test, különben nem írtál volna olyat,hogy másra nincs pénzük..

Kérdező,te meg szerintem ne azért kezdj el gyúrni, hogy másoknak imponálj, mert nem egyik pillatról a másikra leszel "szép".. évekbe is tellhet,ha nincs meg a genetikád.. a genetika itt tényleg számít, de csak ha hivatásos testépítő akarsz lenni..ha viszont nem, és csak azért járnál le,hogy jobb legyen az életed, hogy elégedettebben nézz a tükörbe,akkor kezd el..csak ajánlani tudom egyébként :)

A magasságod ne gátoljon, amúgy a 170 cm nem vészes szerintem,mindenképp jobban fogsz kinézni, ès jobban fogod magad érezni..

2016. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
91%
Fél oldalon keresztül szidod az izmos férfiakat majd zárószóként megkérdezed, hogy neked is el kellene-e kezdened gyúrni. Ez így elég öngól gondolatmenet.
2016. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
2%

Mert ez evolúció,hiába próbálod magad nyugtatni egy szép nőies nő ez fontos.

80kg alatt a férfi nem férfi mind ezt mondja,szóba ne merjen velem állni egy vékony pasi,mert elhányja magát(nem ezekkel a szavakkal de a lényeg ez volt),ugyanez a kövérek esetében.

Egy önmagára igényes nő akire beindulsz igenis nézni fogja ezt fogadd el.

Azok nem nézik akik nem ,,versenyképesek" tehát be kell érjék ami jutott,nincsen választási lehetősége.


Nekem rendszeresen volt olyan,hogy a lánnyal beszélgetten online 1-2 napot pár órát és már mentem hozzá szexelni,közben meg egy gyerek randizott vele már 3-szor vele csók talán volt,közben meg pár mondat után nekem már tolta is le a bugyiját.

Mindeközben nem tudtam randizik egy gyerekkel,csak utólag mondta,de már utána nem is akart vele,mert a teste egy semmilyen volt a srácnak.


Sok edzőtársamnak konkrétan olyanok vannak,hogy napi akár 2-3 nőt is ágyba visznek,nekem most van kapcsolatom,szintén full csinos lány,és igen ő vékony palival szóba se állna,férfiatlanok.


volt egy eset,hogy az utcán egy vékony srác szegény úgy sajnáltam odament egy igazi csinos nőhöz a lány úgy elküldte,hogy ,,mit akarsz itt ember,szállj már magadba vékony vagy,mint egy gyerek,menj edzeni és talán 3 év múlva beszélgethetünk",és kiröhögte.

Utána én mentem oda tesztnek,egyből mosoly és már adta is volna meg a Facebookját,amit persze nem kértem el,csak kíváncsi voltam,de már vihettem volna azonnal.


Ezt tud be vonzó és ezt is nézik.

2016. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#5-ösnek: Látom nem tudsz a sorok között olvasni. Nem az izmos férfiakat szidtam, hanem az ALACSONY és izmos férfiakat akik a nagy izomtömegükkel SZERINTEM úgy néznek ki, mint egy kis tömzsi izompacsirta, amit nem neveznék férfiasnak. De lehet csak én látom így, ezért is voltam kíváncsi elsősorban a nők véleményére. Mindenesetre a 4-es válaszoló tanácsát megfogadom és elkezdek majd edzeni, hátha jól fogok kinézni a 170 centim ellenére.
2016. márc. 21. 17:02
 8/33 anonim ***** válasza:
48%

Egy vélemény.....bár férfi vagyok.

16 évesen kezdtem el kondizni, mert nagyon vékonyka voltam, és a saját Nővérem mondta, hogy nem ártana izmosodni egy kicsit ,mert "göthös" vagyok, így nem jövök be csajoknak. Nagyon jó társaságba kerültem, nagyon jó volt hangulat, hajtottuk egymást, heti 4-5 alkalommal edzettünk. Akkor is volt már sok fehérjekészítmény (még bőven a múlt évezred), aminósav, de kreatin meg hasonló puffasztó szemét még nem. Nem is igazából gyúrni jártunk le, hanem beszélgetni, de ezért ment a rivalizálás rendesen. Amikor elkezdtem edzeni a 185cm mellé 65kg voltam, 1 évvel később 80kg, 2 évvel később 90kg, 4 évvel később már 100kg. Rá kellett jönnöm, hogy valahol 80-90kg között volt az optimum, mert amikor igazán nagy darab lettem már nem tudtam csajozni, a strandon max annyit kérdeztek Tőlem, hogy miért nem foglalkoztam a bőrömmel mert ronda ahogy a mellkasomon szétrepedt. Átestem a ló túloldalára, elkezdtem visszafogyni.

Szóval a túl kevés sem nyerő. de a túl sok sem, a lényeg az, hogy jól álljon rajtad a ruha (váll, hát, fenék),hogy arányos legyél és ne egy lufi legyél ami kidurranhat.

A gyúrás mellet nagyon fontos valami kiegészítő sportot csinálni, mert nagyon el lehet merevedni a sok edzéstől, fontos a kardió és a nyújtás is.

A párom régen komolyan sportolt (kézilabda), 175cm 70kg, nála alap volt, hogy vékony pasi eleve kilőve, mert kisfiúsnak tartja. Amikor megismertük egymást a teljes testemet szőrtelenítettem, aztán megkért rá, hogy ezt se csináljam, mert szerinte ez is kisfiús, szóval a Nők sem egyformák...szerintem annak kell megfelelni akivel éppen kapcsolatban vagy.

Egy 50kg törékeny fiatal lánynak bőven elég egy 70kg szálkás test, az idősebb Nők valahogy jobban kedvelik a nagy darab (nem feltétlen kigyúrt)erős fizikumú férfiakat, de nem kifejezetten a gyúrósokat...egy kis pocak inkább előny mint hátrány, nem a kockahasra buknak.

Egy Nő egyszer azt mondta, hogy "az a férfi, aki jobban szereti a saját testét mint az övét, annak közelébe sem menne, mert a Nő szépség, a férfi az erő és a támasz egy kapcsolatban. Neki olyan férfi kell, aki mellett biztonságban érzi magát, de ha kell elalszik a puha pociján és órákig játszik a gyerekeivel.... :)

2016. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

Engem nőként kimondottan taszít a kigyúrtság. A természetes izomzat más, az nagyon vonzó tud lenni, de annak semmi köze az edzőteremben elérhető mű-dolgokhoz.

Szerintem azok számára pálya a kondizás, akik alapból vékony testalkatúak, és testtömegnövelésre használják.

Egy átlagos testalkatú férfinak szerintem senki nem mondja azt, hogy menjen gyúrni.

2016. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%

Brühühü, szegény fiúkák...

Közben férfi magazinok tucatjai, és plasztikai sebészek ezrei élnek meg remekül csupán azért, mert nektek a vékony nők tetszenek dinnyényi csöcsökkel.


Egy jól megépített szilikonmell, némi zsírleszívás, hasfeszesítés, combról is kicsi lefaragni, kisebb fülek, teltebb száj, póthaj, műköröm, szolibarnaság: összességében többe van, mint egy kisvállalkozást beindítani. És mégis...

Mindezt miért?! Ezért:

[link]

2016. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!