Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért kéne csúnya férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kéne csúnya férfiakkal járnia egy nőnek, csak mert nem a külső számít neki?

Figyelt kérdés

Vannak nők, akik azt állítják, nem érdekli őket a külső. Én nem tartozom ezek közé. Viszont sok férfi, aki magát csúnyának tartja, azt gondolja, van esélyük ezeknél a nőknél, és miután nem jön össze a dolog, azt mondják, hogy ezek a nők hazudtak, mégis számít a külső. (Mielőtt folytatom, leszögezem: biztos van olyan nő, aki hazudik.) Most tegyük fel (!), hogy ez igaz. Sok férfi ezt úgy értelmezi, hogy akkor ez a nő kötelező jelleggel járni fog vele. Na most az, hogy egy nő kijelenti, hogy nem számít a külső, nem jelenti, hogy a csúnya férfiakra VÁGYIK, és azt sem, hogy garantált, hogy tetszel neki, ha csúnya avagy. Nem azt jelenti, hogy "ide nekem a csúnya férfiakat"! Sőt azt sem, hogy ha csúnya vagy, akkor majd ez a biztos, hogy akar tőled valamit. Azt jelenti, hogy ezen kívül még számtalan tulajdonság is van. És azt sem jelenti, hogy visszautasítja a szép embereket. (Mert ugye sokszor van az a vád, hogy ha ezt állítja, akkor miért egy alfahímmel jött végül össze.) Ha nem számít a külső, az nem azt jelenti, hogy ha Brad Pitt udvarol neki, akkor megmondja, hogy: "bocs, én nem járok szép emberekkel".


A kérdés csak azokra a férfiakra vonatkozik, akikre vonatkozik, nem fogom mindig odaírni, hogy nem mindenkire értem. Azt sem fogom mindig odaírni, hogy én elismerem, hogy engem érdekel a külső, és azt sem, hogy biztos vannak a nők között is hazugok meg gonoszak. De szerintem sok férfi azt hiszi, hogy ah egy nő szájából elhangzik ez a mondat, akkor az azt jelenti, hogy ő egyenesen várja a csúnya a férfiakat, és SZÁMON KÉRI, hogy mért nem jár vagy randizik vele. És ez alapból elég gáz. Én se vagyok egy topmodell, de nem jutna eszembe számon kérni, hogy Józsinak vagy Bélának mért nem én tetszem. Többször voltam viszonzatlanul szerelmes, de sosem jutott volna eszembe, hogy jogom van számon kérni bármit.


2016. márc. 22. 16:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:
Ja, és a fő kérdés így önmagában talán ellentmondás, a kiegészítést olvassátok el. Magát a kérdést próbáltam röviden írni, hogy ne 2 sorban írja ki a listázásnál.
2016. márc. 22. 16:13
 2/53 anonim ***** válasza:
18%
Sok duma helyett írd csak ami a szívedben lakozik: "aki ronda haljon meg" vagy "aki ronda az annyit is ér" (AKA Lázár)
2016. márc. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
73%
Értelmes felvetés, viszont az elsőhöz hasonló frusztrált, szándékosan provokatív szemeteskukák úgyis elözönlik ezt is.
2016. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Karma Police-nak köszönöm a választ, bár sokat ő se tett hozzá. Az első válaszolóról az se derült ki, végigolvasta-e, de utálom, ha valaki a sok dumába köt bele. Ha nem tetszik a sok szöveg, ne válaszolj, és ne olvasd végig, ha végigolvasod, minek reklamálsz? A válaszod nem tűnik összefüggőnek a szövegemmel, mert nem ezt írtam.
2016. márc. 22. 16:44
 5/53 A kérdező kommentje:
(Amúgy elég ciki, hogy 2 bekezdés sok szövegnek számít, de térjünk vissza a tárgyhoz.9
2016. márc. 22. 16:45
 6/53 anonim ***** válasza:
21%
Ha 2 bekezdés szól arról, hogy aki ronda haljon meg és ne dumáljon, mivel alap elvárás a tökéletes szépség, akkor sok.
2016. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van.
2016. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
58%
42%-os, elolvastad egyáltalán?
2016. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
23%
Amit írtál vagy írtak választ Turcsy kérdésére, te kérdéssé fogalmaztad? Zseniális! A nem számít a külső pedig azt kellene jelentse, amit jelent, ha nem számít, nem számít, ennyi, kész, semmi mellébeszélés nem kell! Amit te ecseteltél a kérdésedben, az valójában így kellene hogy hangozzon: Akkor nem számít a külső, ha nem vagy ronda.
2016. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
45%

#8


Igen, sajnos. Elég álszent handabanda volt, amolyan "rondák törődjetek bele, hogy max. szavakban mondjuk ezt, tetteink mást fognak mutatni". Mindenki rühelli a rondákat. De akkor miért nem írtották ki őket már réges-rég? Jah, akkor kihez lenne mérni a saját szépségüket? Elég szar negatív mércének fentartani a rondákat.

2016. márc. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!