Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak miért hiszitek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért hiszitek azt, hogy ha rendesen viselkedtek egy lánnyal, kényeztetitek, kiszolgáljátok stb. akkor papucsok lesztek, és ha a bunkó alfahím módjára viselkedtek akkor meg igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Már elég sok ideje szingli vagyok viszont sokat randiztam, és ezt tapasztalom állandóan.

Jaj nehogy valamit megcsináljak amit kér tőlem, mert akkor papucs leszek, ha viszont sz***a se veszem akkor aztán nagyon férfias leszek.


És nem nem bennem van a hiba, látszik mindig hogy erőltetve, megjátszva van az egész, és nagyon bosszantó...


2016. márc. 24. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
kereslet kínálat ! de ezt is a nők kreálták mert egy kedves romantikus férfira azt mondják hogy az uncsi megy nyálas. meg 1 férfi ha bunkó akkor hamarabb célba ér
2016. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet soha nem csinálok,inkább túlzásba szoktam vinni a ragaszkodást.:)
2016. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A "Vágy Villamosa" tökéletesen mutatja ezt be.
2016. márc. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%
Mégis mit csináljon egy férfi, ha azt látja, hogy az ilyen bunkó viselkedést jutalmazzák a nők szex-szel?
2016. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

Sztm meg a papucs és a bunko között kéne viselkedni.

Egy férfi legyen kedves,figyelmes. De ugyanekkor legyen határozott,legyen saját akarata.

N24

2016. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es de ezt a hülyeséget honnan veszitek?


Én egyszerűen ezt a papucs dolgot nem tudom értelmezni.

Ha valaki mindent megtenne zaért hogy a barátnője boldog legyen, és hajlandó az ő kedvéért a saját véléményéről is lemondani, az csak azt jelenti hogy tényleg nagyon ragaszkodik hozzá, és én kb csak ilyen férfival tudnék párkapcsolatot elképzelni.


é sokan lennének is csak emiatt a hülyeség miatt megjátszák magukat.

2016. márc. 24. 22:25
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

#5: "... saját akarata..."


:D Oh, my DOG! Besírtam. Ez most pontosan mit is jelöl? Mert ha nekem van akaratom, akkor az van, amit én akarok. Esetleg téged meghallgatlak, meghallgatom a te nézőpontodat, és esetleg nem fikázom le a mondanivalódat. Aztán te meg elkönyvelsz egy önző, beképzelt, akaratos sóhernek, pedig mindössze az akaratomat érvényesítettem. De tudod mit? Megválaszolom helyetted is. Az akaratom egyezzen a te akaratoddal, máskülönben az én akaratomat hajlamosak vagytok félreértelmezni. :D

2016. márc. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem egyiket sem, én az egyenlőség, és a kölcsönösség híve vagyok. Ha a lány kiszolgál és kényeztet engem, akkor ő is megkapja tőlem ezeket, ha nem kapok tőle semmi ilyesmit, akkor nyilván neki sincs erre szüksége.
2016. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%
4-es de ezt a hülyeséget honnan veszitek? a való életből hogy ezt látjuk mindenhol hogy a bunkó izmos barmoknak van nőjük aki meg normális kb vért kell izzadni hogy legyen valakije
2016. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én ezt saját tapasztalatból alá tudom támasztani. Nagyon engedékeny voltam, mindig a kedvében próbáltam járni. Persze eleinte ez tetszik mindenkinek. Majd 1 év után, ja hogy neked miért nincs saját egyéniséged, miért mindig azt nézzük amit én akarok stb... Aztán szép lassan így kiszeretett belőlem, mert nem voltam határozott, meg nem irányítottam eléggé. Szóval ez egyik se jó, adni kell magad, vannak dolgok amikben kompromisszumot kell kötni, de különben meg nem szabad elkényeztetni sem a másikat, mert azt megszívod egy idő után.

2016. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!