Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek olyan 30 körüli nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan 30 körüli nőt aki nem akar elköteleződni ezért nem volt tinikora óta hosszútávú kapcsolata?

Figyelt kérdés

Mindenki azt súlykolja, hogy az ember társas lény, párban kell lenni.

Ha egyedül vagy, megdöglesz az árokparton. :D


Márpedig nekem van egy barátnőm, aki 30 körüliként soha nem kötötte le magát pár hétnél tovább.

Max 1-2 hónap.

Randizgatás jelleggel.


Jó nő, heteroszexuális.

Még sincs esze ágában sem megállapodni.


Ismertek hozzá hasonlót?


Ott mivel magyarázzák a helyzetet?



2016. febr. 15. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek, de ő nem is randizik. Magának való, nem jár el sehová, nem is volt soha eljárós.

Szerintem múltbéli dolgok lehetnek az okai. Önbizalomhiány, kiábrándultság. Gondolom fél csalódni.

2016. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy az emberek többsége társas lény. De nem mindenki.
2016. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magamat . 33éves vagyok, nem akarok és nem is tudnék leragadni egy férfi mellett. A munkám is és a szabadságom is többet jelent nekem, mint egy kapcsolat. Persze flörtölgetek, randizgatok, vannak rövidebb - hosszabb kalandok, de egyik sem érint mélyen. Soha nem voltam monogán típus, inkább virágról virágra;-)
2016. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Magamat. Soha nem volt senkim. Nem tudom, miért, mert ha akarok valamit, azért megdolgozom, de ez a másik emberrel élés túl sok lenne. Magamnak való vagyok.
2018. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
En mar ugyan 38 vagyok, de szinten ilyen. Voltam ferjnel,iszonyatosan visszafogott mindenben. Nekem kell a szabadsag.
2019. ápr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!