Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, akik külföldön éltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik külföldön éltek vagy éltetek: Mi a különbség az ottani bennszülött lányok és az itthoni magyarok közt?

Figyelt kérdés
attitűd, számítás, kezdeményezés, szex, hűség, külső,stb.

#különbség #nők #világ #kedvenc aminosav
2016. márc. 26. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt egy magyar férfi nem tudja megállapítani, ugyanis nyugaton egy kutyát is többre becsül a társadalom mint egy kelet európai vendégmunkást. A nők mélyen lenézik a vendég munkásokat, a magyarokat is. Tehát így nem lehet reális képet mondani, milyen az ottani nők és férfiak viszonya.
2016. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy érted, mi a különbség a világ összes többi nője és a magyar nők közt?


kinél mi.


és a törzsek tagjait hívjuk bennszülötteknek.

2016. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első hozzászolóhoz hasonlóan nekem is ez volt a tapasztalatom, míg a magyar nők rendkívül kapósak, a kelet-európai férfi -hacsak nem vagy rendkívül vonzó és/vagy nagyon gazdag- nagyon alacsony státusszal rendelkezik, emiatt gyakorlatilag lehetetlen helyzetben van odakinn. Mindezt úgy, hogy kettős anyanyelvű vagyok, tehát amíg azt hitték bennszülött vagyok még jó voltam náluk, aztán kiderült, hogy magyar vagyok, onnantól kezdve már nem értek rá többet.
2016. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!