Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyetem alatt képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyetem alatt képtelen vagyok párt találni, utána még esélytelenebb a dolog?

Figyelt kérdés
2016. márc. 26. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősen nemfüggő.
2016. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2016. márc. 26. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, tekintve, hogy új helyre kerülsz, új emberek fognak körül venni. Ott nagyobb az esély, mint ugyanazok között akik között eddig nem sikerült.
2016. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem se volt anno egyetem alatt párom (és sokaknak nincs), és talán jobb is volt így. Alkalmi is alig-alig. Később aztán beindult a dolog. :) Viszont fontos, hogy ne görcsölj emiatt, eljön mindennek az ideje...
2016. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatot szeretnél azt nem biztos,hogy az egyetemen fogod megtalálni.

Az első kapcsolatodból is lehet akár majd házasság,nem kell ehhez sok partner,tapasztalat.Talán csak nagyon körültekintően próbálsz választani és emiatt nem találtál még megfelelőt.

2016. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Egyetem után jobb. Kialakul a személyiséged, anyagilag függetlenné válsz. Addig úgyis gyerek vki amíg nem a fizetéséből fizeti a villanyszámlàt, gyerek meg tanuljon és ne szerelmezzen.
2016. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy a felsőoktatás elhagyása után jóval nehezebb a pártalálás, mint ott.


Bár ez attól is függ, hogy ki, milyen helyen, milyen munkakörben dolgozik és milyen szinten szocializálódik az adott helyen.


Én az építőiparban vagyok, ahol a nők erősen alul reprezentáltak. Akikkel meg mégis dolgom van, azok vagy kattantak, vagy idősebbek jóval és családosak.

2016. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!