Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy vidéki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy vidéki nagyvárosban élő fiatal, egyedülálló anyuka?

Figyelt kérdés
Netet próbáltam, nem jött be, mert aki tetszett, annak nem tetszett, hogy molettebb vagyok és ráadásul van egy gyerekem.
2016. márc. 24. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon nehéz helyzetben vagy. Én sem tudnám elfogadni, ha egy nőnek mástól van gyereke. Párkeresés során én egy nőt keresek, akivel majd együtt válunk anyává és apává valamikor. Egy olyan nő, akinek már van gyereke elsősorban már anya, és nem nő. Akkor azért elnézőbb vagyok, ha valami tragédia miatt marad egyedül a nő. Egyéb esetben ott van folyamatosan az ex is, akitől a gyerek van. Semmi esetre sem szeretném bonyolítani az életem azzal, hogy találkoznom kelljen egy olyan emberrel, aki teherbe ejtette a barátnőm. Csak nyűg! Ráadásul ki tudja, miért lett vége? Nem-e lángolnak fel újra az érzelmek? Bízhatok-e egyáltalán egy ilyen nőben?
2016. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Egy-egy estére menjetek el pletykálni és iszogatni valamit a barátnőiddel, ha megteheted. Egy bárba, vagy presszóba ahol lehet beszélgetni.

De akár ismerkedhetsz boltban, bárhol. Ha tetszik valaki, nyugodtan pillants rá többször is, és ha a szimpátia kölcsönös, a férfi reméljük lépni fog. :)

2016. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nem csak ilyen gyökér pasik vannak. :*


Nekem a netes társkeresés bejött, ott találtam meg a párom. A gyerekeim is imádja, és viszont.


Nem kell ráparázni, a többség talál párt, ha szeretne.


Ismerkedhetsz bárhol: munkahelyen, tanfolyamon, játszótéren (elvált hétvégi apukák lelőhelye).

2016. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SZia!Nem baj,hogy van gyereked,emrt én imádom őket.Nekem bejönnek teltet,molett nők,lányok. Gratulálok a gyerekedhez anyuka. 21/F
2016. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!