Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik netes társkereső oldalakat javasolnátok komoly társkeresés céljából? (f)

Figyelt kérdés

2016. márc. 28. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp fizetőset. Oda csak a tényleg komoly szándékkal lévők regisztrálnak. Ez kiszűri a kamusokat. Persze ingyenesen is lehet szerencséd. Regisztrálj egy ingyenesre és fizetősre is, nagyobb szerencséd lesz. Konkrét oldalt nem tudok mondani, sok jó van.
2016. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy melyikre regisztrálsz, mindenhol mindenféle ember van. De szerintem mindegyik társkeresőn lehet találni olyat is, akivel érdemes megismerkedni.
2016. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
OkCupid. Ugyan én csak nézelődni szoktam, de sokkal normálisabbnak tűnik, mint a magyar társkeresők. Tény viszont, hogy jobbára külföldiekkel van tele (ami nekem nem gond, közel a határ).
2016. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés hogy hol laksz, na meg hogy mennyire akarsz utazgatni. Ha pesti lennék akkor a párom.hu lenne a legjobb. Vidékinek a twoo, vagy badoo. Viszont itt nem csak párkeresők vannak. De tapasztalatok alapján egyik se valami jó. Lehet ismerkedni, lehet találkozni, lehet szexelni, de a rendes hosszú távú kapcsolat esély talán 5%.
2016. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfinek? Semelyiket :)
2016. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a randihely.hu nevű oldalon ismertem meg a férjemet. Ő akkor férfi létére 2 hete volt ott amikor megismerkedtünk, én 6 hónapja. 6 éve vagyunk együtt. Teljesen ingyenes. Bizonyos extra dolgokért kell fizetni, ami egyáltalán nem létszükséglet: pl sms értesítés ha leveled érkezik.


Ha adhatok kéretlen tanácsot: ne legyél türelmetlen. Hülyék, trollok minden oldalon vannak, ahogy olyanok is, akik komolyan gondolják. Szelektálj, és ne add fel ha nem jön össze 1 hónap alatt. Sok sikert!

2016. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!