Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet "normális" nőkkel/lá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "normális" nőkkel/lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A normális nálam azt jelenti, hogy nem csak és kizárólag a külsőre koncentrálnak, viszonylag értelmesek, van humoruk és ki is néznek valahogy. Őriznek némi konzervatív értéket. Nincs semmi magas elvárás, de ezeket együttesét jó lenne megtalálni.


Elmentünk most a hosszú hétvégén a haverjaimmal kicsit csajozni Budapesten különböző helyekre, mint például kocsmák, bárok, szórakozóhely és az összes nő a magas jó külselyű haverjaimmal kacérkodott pedig én vagyok a társaságban az "alfa". Tudom ez most kicsit furcsán hangzik, de valahogy mindigis én voltam a vezéregyéniség. Ez elsősorban azt jelenti, hogy a helyzetnek nagy részében tőlem várnak döntést és azt el is szokták fogadni. Én mondjuk átlagosnak tartom magam külsőre, sportolok, vannak hobbijaim is. Úgy gondolom, hogy van humorom is, sőt még viszonylag művelt is vagyok. Van munkám is, nem vet szét a pénz de elvagyok belőle.


Erre azt lehetne mondani gondolom én, hogy rossz helyen próbálkozom mert *insert random előítélet here*. Egyetemi bulikra is eljárok néha, sőt amíg én is egyetemista voltam addig sem nagyon jött össze semmi. Próbálkoztam már szinte mindenhol belváros, múzeum, könyvtár, internet, szórakozóhelyek, hobbik által, baráti társaság, és elsősorban személyesen mert nem vagyok az ijedős típus és amúgy sincs semmi ha elküldenek. Csak hogy az van, hogy már nagyon unom ezt az egészet.

Kb nem viccelek 50 leszólításonként jutok tovább egy kicsit egyáltalán de az is szinte mind kudarcba fullad. Na most ennyi időm azért nincs lányok. A társkereső meg rémálom ebből a szempontból. Eddig négy randi jött össze kb 5 helyről, és vagy 3 év után, de mind katasztrófa volt.


Hol a fenébe lehet manapság barátnőt találni ? :/

29/F


2016. márc. 28. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Templom, katekumen csoport.
2016. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Esetleg munkahely. Hol dolgozol?
2016. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is a problémám... Azt látom, hogy értékrendben, viselkedésben, intelligenciában a mai férfiak és nők 80%-a kritikán aluli. Én magas, sportos, kultúrált, normális férfi vagyok és 2,5 éve nem voltam nővel, mert nincs szükség a mai világban a normálisra. Szexkapcsolatom lehetett volna, de én nem használok ki senkit, mert az nem az én stílusom. Több randipartnerem (konkrétan 5) nyíltan kimondta, hogy soha nem beszélgetett ilyen jót, meg nem nevetett ennyit, de ő mindig valami selejtes rosszfiúba szokott belezúgni és ezen nem tud változtatni. Viselkedésre normális, értelmes lánynak tűntek, csak valószínűleg lelkileg voltak súlyos gondok náluk. De nincs mit tenni, keresem tovább azt a 20%-ot. :-)
2016. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Árpi4 ***** válasza:
Szia! Ismerem az érzést. De hát a nők már csak ilyenek...ami egy férfinek a szépség, az a nőknek a test-magasság. Tudtad, hogy egy magas, vagy 5 cm-rel magasabb férfinak kb. 10-szer több lehetősége van, az ismerkedésre, szex-re? És sajátos, hogy a 60 éves "banyák" is pont ilyen igényesek. Nem csoda, ha kihal a nemzet... Ezeknek 100 év is kevés arra, hogy rájöjjenek: nincs olyan sok Szőke herczeg, fehér lovon...
2019. szept. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!