Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme próbálkozni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme próbálkozni, ha úgyis a "nő dönt"?

Figyelt kérdés

Ezt veszem észre, hogyha nem nézett ki magának akkor előadhatsz bármit, úgyis tipli lesz.


És akkor jön össze a kapcsolat, ha a csaj kinézett már magának korábban valahol, valamikor. (Vagy épp amikor először meglátott 10 perce és érzi, hogy szeretne jobban megismerni).


Az itteni bohóc-regimentből kiindulva akik próbálkoztak 500 csajnál - ez így értelmetlennek tűnik. Ha nem vagy kinézve felesleges bohóckodni. Aki meg kinézett az úgyis odafog jönni. Ha nem akkor úgyis mindegy, nem érdemes ezen parázni.


És ha a csaj egyszer eküld másodszorra, tizedszerre is el fog. Felesleges a "majd megkedvel" stratégia vagy a folyamatos idétlenkedés, pukedlizés...


Bár ez így szomorú, mert tulajdonképp mindig a legjobbadat kell adni, hogy észrevegyen egy csaj és valahogy úgy keverje a lapokat, hogy elhívd valahová (ha kinézett magának meg fogja tenni)



#bohóckodás #idétlenkedés #próbálkozás feleslegessége #az értelemetlenség diadalíve #díszcsákány #nő dönt mindig #Johny Bravo
2016. márc. 29. 17:14
1 2
 11/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem kell tűrni. Ha nem akarsz ne kezdeményezz, nem kötelező. Mellesleg tényleg van abban valami amit írsz, de ahogy az 5-ös válaszoló is írta olyan is előfordulhat, hogy egy lánynak tetszel és el is tudna veled képzelni valamit, de ő nem fog kezdeményezni magától. Ez sajnos egy ilyen játék.
2016. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Én már kinőttem abból a korból, hogy s@gget csináljak magamból bármilyen nő kedvéért. Most már csak akkor kezdeményezek, ha egyértelmű jelét adja a nő, hogy szeretné, ha közelednék. És így harminc felett, komoly anyagi háttérrel, igen sportos külsővel egyre gyakrabban fordul elő. Ebben a korban már a nőknek kell igyekezniük.
2016. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igazad van kérdező. mindig a nő dönt. erre jöttem rá én is. aki mást mond az hazudik, vagy téved.
2016. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!