Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya alacsony férfi empátiáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya alacsony férfi empátiával intelligenciával figyelmességgel önzetlenséggel ki tud váltani vonzalmat csinos nőknél?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 16:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%

8-as vagyok. Nem feltétlenül a külső határozza meg a kapcsolatokat, hiszen látni szebb embert csúnyácskább mellett, kövérebbet soványabb mellett, stb. Sokszor előfordul, hogy a jellem, a viselkedés, a lelki vonzalom felülírja a testit.


De mikor egy ember empatikusnak, intelligensnek, figyelmesnek és önzetlennek jellemzi önmagát emellett pedig a legfontosabb elvárása a lehetséges párja felé, hogy csinos legyen, az a számomra nem hiteles. Bocs.

2016. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

10-es én ezt mindenkire vonatkozólag írtam, nem emeltem ki a férfiakat.

Múltkor volt egy csaj, aki azt írta, hogy csúnyácska, de egy helyes pasira vágyik.

Hát kiröhögtem!

Ő sem érti meg, hogy nem azon a szinten táncol, ahol kéne...

2016. márc. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
74%
11-est miért pontoztátok le? Szerintem teljesen jogos amit írt.
2016. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
92%

Jó, akkor megfordítom.

Kedves, aranyos, vicces, intelligens, figyelmes, gondoskodó, szorgalma, házias, odaadó, hűséges, nagyon szeretni tudó, de ronda lánynak nem kell csúnyácska pasi, csakis jóképű, gazdag.

Jogos?

2016. márc. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

14-es, 12-es vagyok, olvasd már el, hogy mit írtam.

Egyik oldalról sem jogos a magas elvárás.

És 11-es sem emelte ki, hogy férfiról van szó.

(Most tekints el attól, hogy a kérdező férfi)

2016. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
25%
Az empátiáddal, inteligenciáddal, figyelmeségeddel a kis fenekedet törölheted ki, kb. ez az útolsó ami a nőket érdekli. Majd ha a külső/pénz/státusz vonalon tudsz felmutatni vmi különlegeset, akkor kíváncsi egy nő úgy mellesleg milyen személyiséged.
2016. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Csúnya férfiként fejlesztheted a belsőd, és a külsődből is megpróbálhatod kihozni a maximumot, lejjebb adhatod az igényeidet, de még arra sem lesz esélyed, hogy egy akármilyen lány szóba álljon veled. Ez tapasztalat. 29 évesen még egy randi nem jött össze, pedig több, mint 1000 lánynál kezdeményeztem már.
2016. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
18%
Természetesen nem. Csupa olyan tulajdonságot írtál, amik a nők számára negatívumok. Egyébként is, ha valaki csúnya és alacsony, akkor már lehet bármilyen belsőre, nem fog kelleni egy nőnek sem. Maximum pénzzel lehet kompenzálni az előnytelen külsőt a nőknél, mással nem.
2016. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
#17 Ezernél már statisztikailag is igen valószínű hogy valaki mondjuk véletlenül a nem helyett igent mond. :)
2016. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Ha társul mellé egy jó értelemben vett egyéniség,akkor igen. Több csúnya pasit láttam már átlagos vagy szépnek mondható nővel,mint fordítva.


22/N

2016. márc. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!