Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya alacsony férfi empátiáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya alacsony férfi empátiával intelligenciával figyelmességgel önzetlenséggel ki tud váltani vonzalmat csinos nőknél?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 16:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

"Ezernél már statisztikailag is igen valószínű hogy valaki mondjuk véletlenül a nem helyett igent mond. :)"



és ki bír ki 999 visszautasítást?

2016. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

" Férfi vagyok, de direkt megnézem a férfiakat is, pont azért, hogy lássam, hogyan kell kinézni ahhoz, hogy nője lehessen az embernek. Van is már egy jól kialakult képem arról, milyen férfiak tetszenek a nőknek: magas, izmos, sötétbarna vagy fekete hajú, kék szemű, markáns arcú, az arcszőrzet előny, de a testszőrzet hátrány. Ha ettől 1-2 dologban eltérsz, az még belefér, de ha homlokegyenest az ellentéte vagy, ne is reménykedj."



Ez nem így van. Én pl. sosem kezdenék szakállas pasival. Ez csak egy példa volt.

Nem, nem azt állítom, hogy nem számít a külső, de egyes lányok odavannak olyan pasikért, akik szerintem csúnyák, és nem tetszik nekik,aki nekem tetszik.


De alapból ez a kinek lehet nője hozzáállás taszító. Az ember nem azért akar párt találni, hogy legyen egy párja. Oké, magamból indulok ki, de nekem ha megtetszik egy férfi, akkor kezdeményezek nála, akkor próbálok meg bármit is, nem pedig általában szeretnék egy pasit, hogy legyen. Ennél már csak a "szereznék magamnak egy barátnőt" vagy a "akarok magamnak egy barátnőt" megfogalmazás a rosszabb.

2016. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, kérdező.
2016. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
89%

Megmondom én, mi a bajom az ilyen férfiakkal (vagy nőkkel, mindegy).

A saját bevallásuk szerint is előnytelen a külsejük. De állítólag empatikusa, önzetlenek, intelligensek.

Ezután azt kérdezik, így kaphatnak-e csinos nőt (vagy férfit).


Értitek: nem kedveset, aranyosat, szeretni tudót, hűségeset, okosat, stb. CSAK csinosat.


Itt már eleve kamunak tűnik, hogy ők mennyire empatikusak, intelligensek, önzetlenek.


Egyszerűen fejletlen, a hormonjaik által irányított ösztönlények.


Nincs ezzel baj, az emberek többsége ilyen, csak az illető vállalja önmagát és ne zengjen ódákat a nemlétező tulajdonságairól.

2016. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

30-as, nem tudom te miről beszélsz, nem képességekről (skillekről) van szó, hanem arról, hogy ha valaki empatikus, intelligens blablabla és a legfontosabb elvárása a párja felé, hogy csinos legyen, az nem fair.

Mert a csinos megjelenés számodra milyen skill?

Attól jobban tud főzni?

Mert a kérdezőnek ez a nyűgje, hogy neki csinos nő kell. Nem okos, nem értelmes, nem segítőkész stb, hanem csinos.

Érted a különbséget?

2016. márc. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
31: Jelenleg 1041 visszautasításnál tartok. Eddig egyetlen pozitív dolgot nem kaptam még. Ellenben kibírtam, és nem érzem úgy, hogy ez annyira heroikus küzdelem lett volna. Csupán próbálkozom, mivel férfiként nem várhatok a sült galambra. Talán találok valamikor egy olyan lányt, aki meg akar majd ismerni. De ha nem keresek, akkor biztosan nem találok. Márpedig én idővel feleséget és családot szeretnék, ezt tartom az önmegvalósítás legfontosabb állomásának, és nem akarok erről lemondani semmiképpen sem.
2016. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
37%
#29 Persze, itt minden lánynak ronda, alacsony, vézna/kövér, ámde intelligens, kedves, romantikus pasija van. Ide valószínűleg más bolygóról írnak a nőnemű lények, mert itt a Földön még nem láttam ilyen férfit nővel.
2016. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#29 Persze, itt minden lánynak ronda, alacsony, vézna/kövér, ámde intelligens, kedves, romantikus pasija van. Ide valószínűleg más bolygóról írnak a nőnemű lények, mert itt a Földön még nem láttam ilyen férfit nővel.



Az a baj, hogy te mindig csak azt látod, amit látni szeretnél.

Amúgy annak ellenére, hogy vékony és szemüveges kegyetlenül jól néz ki, jobban mint a pávagyurik, izomagyak és cseppet sem túlzok. :)

2016. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

"Jelenleg 1041 visszautasításnál tartok."


én 300-nál leálltam a próbálkozásokkal.

2016. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!