Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya alacsony férfi empátiáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya alacsony férfi empátiával intelligenciával figyelmességgel önzetlenséggel ki tud váltani vonzalmat csinos nőknél?

Figyelt kérdés
2016. márc. 30. 16:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
19: Nem egészen. Legalábbis nálam eddig még minden lány azonnal nemet mondott a külsőm miatt. De mégis mit tudnék tenni azon kívül, hogy fejlesztem magam, és a sült galamb várása helyett inkább próbálkozom? Szerintem nincs rossz felfogásom az életről, nem vagyok nőgyűlölő a sok elutasítás ellenére sem, és lényegében nincsenek elvárásaim a lány felé.
2016. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
28%

"Több csúnya pasit láttam már átlagos vagy szépnek mondható nővel,mint fordítva."

Melyik bolygón?

2016. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó hogy megmondta, nem? Láttátok? csak linkelt, és aláírt egy beszólást. Frappáns és most rögtön igaza lett.
2016. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
53%

22-es:ezen a bolygón,csak ők civil párok voltak

De Kecskemét főterét ajánlom egy óra nézelődésre.

2016. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
22: Budapesten a Nagykörúton nézelődj esetleg.
2016. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25%
Kecskemét főterén nem jártam még, de a Nagykörúton sokat, mégse láttam soha csúnya, alacsony férfit nővel.
2016. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
26: És férfi vagy vagy nő? Nem lehet, hogy ha párt látsz, akkor nem a férfit nézed meg, hanem a nőt? Én sokáig így voltam evvel, azért nem vettem sokáig észre, hogy milyen csúnyák azok a férfiak.:)
2016. márc. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
13%
Férfi vagyok, de direkt megnézem a férfiakat is, pont azért, hogy lássam, hogyan kell kinézni ahhoz, hogy nője lehessen az embernek. Van is már egy jól kialakult képem arról, milyen férfiak tetszenek a nőknek: magas, izmos, sötétbarna vagy fekete hajú, kék szemű, markáns arcú, az arcszőrzet előny, de a testszőrzet hátrány. Ha ettől 1-2 dologban eltérsz, az még belefér, de ha homlokegyenest az ellentéte vagy, ne is reménykedj.
2016. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%

28-as, meg kell, hogy cáfoljalak.

Az én barátom egyáltalán nem izmos, csak középmagas, és szemüveges, és nem kék hanem barna szeme van.

Nem tudom, hogy hány pasiból készítettél statisztikát, de kicsit elnézted.

(Ja és nem vagyok csúnya lány, még mielőtt azzal jönnél, hogy biztos azért van ilyen barátom mert az lennék.)

2016. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

13-as

Jogos, ha a similis simili gaudet-elvet tartod szem előtt.

Csakhogy ez párválasztásnak elég rossz megoldás.

Miért?

Mert ha kumma közöd nincs példának okáért a főzéshez, viszont jó kertész vagy, a párodnak pedig szintúgy, akkor az étkezés, mint "feladat" számotokra megoldhatatlan.

Míg ha fordított a felállás, akkor a probléma megoldható.

(A két attribútum bármilyen, tetszés szerinti skillel felcserélhető.)

2016. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!