Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 év feletti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 év feletti férfi még szűz és sose volt barátnője annak lehet oka csupán a külseje vagy más bajnak is kell lennie ott?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 08:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
48%
Én meg olyat ismerek, aki ápolt, művelt, vannak céljai az életben, mégse jött még össze senkivel. Ettől még nem írnám le az illetőt, lehet értelmes és tartalmas az élete.
2016. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
52%
én meg olyat ismerek akinek büdös a szája(iszonyat a közelében) kövér, a melója se fizet sokat és még soha nem láttam őt szinglinek.
2016. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
81%

És mit tettél érte, hogy ez a helyzet ne így legyen? Általában mindig itt ugrik a majom a vízbe, volt aki ilyenkor azt válaszolta, hogy 18 évesen egyszer nagyot csalódott, és utána semmit...

Hahó, a nők nem fognak oda menni hozzád, hacsak nem vagy Brad Pitt.

2016. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
43%

Tapasztalatból mondom, hogy igen. Ez valószínűleg a zord külső miatt van. Sok ilyet ismerek akik közelítenek a 30-hoz, és hasonló cipőben járnak veled.

Pl. ott van egy srác, aki egzisztenciálisan tök jól áll, nagyon jó mérnök informatikus, egy szegény családból származik, saját erőből küzdötte fel magát egzisztenciálisan úgy, hogy már saját háza van, saját autója és nagyon jól keres és nagyon ott van a szakmájában, pedig még nincs 30. Viszont soha az életbe még egy csók sőt még egy flört nem sok, annyit nem kapott a nőktől. Igen önbizalomhiánya van, de mi más lenne szerencsétlennek, amikor egész életében csak megvető pillantást kapott minden nőnemű lénytől. Pedig amúgy nagyon rendes ember, teljesen normális, részt vett mindig is az ilyeneken, hogy osztálykirándulás, gólyatábor stb. Vannak barátai (igaz, olyan csúnyák mint ő), de azokkal gyakran eljár pl. moziba meg ilyenek, szal nem teljesen otthonülő depis. De egyszerűen ilyen külsővel, az arca ronda, nagyon vékony, alacsony, ráadásul valami bőrbetegsége is van ami miatt sok nehezen gyógyuló cucc nő az arcbőrén... nem is volt és nem is lesz neki barátnője. Ez van.

Én sajnálom szegényt, a vagyona ellenére.


A külső és az egzisztencia közül a külső a fontosabb ilyen tekintetben. Mert én ismerek jóképű de totál csóró nők bálványát, de fordítva nem.

2016. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Talán kötelező 30 évesen kapcsolatban élni? Mi van ha én nem akarok sem családot, sem gyereket, sem bnőt? Lőjem főbe magamat, mert ez pár embernek nem tetszik?
2016. márc. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
20%

Én vagyok az "okos tojás", egyébként meg nő.

Ismerkedni akart már velem is ilyen pasi. Konkrétan tapasztaltam, hogy hogy viselkedik a nőkkel.

Rokon és munkatárs is van ilyen. Állandóan rínak, hogy nincs nő, mert a külső a fontos.. Az egyik egy tajparaszt, aki veri az anyját, aki eltartja. A másik meg perverz beszólásokkal meg disznóviccekkel szórakoztat mindenkit, egy pi.na a telefonja háttérképe, és hangosan ócsárolja a szerinte csúnya nőket.

Ez a tapasztalat.


Helyes pasitól ilyet nem tapasztaltam, sőt nőverésről se tudok.

Akit ismerek és veri a nejét és a gyerekeit, az egy ultraronda börtöntöltelék meg egy alkesz kőműves.


El kéne már szakadnotok attól, hogy minden helyes pasi nőverő bunkó, a nőknek meg a viráglelketek miatt nem kelletek.


Ezért vagytok szüzek. Nem a külső miatt.

De hiába mondja az ember. Mert ugye pont az a baj, hogy senkire se figyeltek, mindenkit utáltok, saját magatoknak vagytok szerelmesek.

2016. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
#12 vagyok, hiába adtatok 0%-ot a válaszomra attól még igaz. A srácnak jo dumája van és sugárzik az önbizalomtól. Na és persze csak fiatal csajokkal flörtöl akik elalélnak a szövegétől. egy 30+ nőnél semmi esélye nem lenne.
2016. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
61%

16.


Na, erről jut eszembe egy kedves kis történet... voltam városnapi koncerten. A koncert előtt volt kivetítés, reklám a városrészről, hírességek beszéltek. Megjelent a képen Tóth Vera. Na, az addig mellettem álló srác, aki kb. 5 perccel előtte nyavalygott azon, hogy mennyire nem kell a nőknek, meg felszínesek, megeresztett egy "Fú, hogy néz már ki ez a zsírdisznó?"-t... meg utána, hogy miért festi magát, mert így még röhejesebb... ami amúgy is elég paraszt dolog, de most még komikus is volt, hogy a srác 3x akkora volt kb., mint Tóth Vera, és az előbb picsogott, hogy felszínesek a külsejét illetve a nők... ja persze :D.

2016. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz bele kellene látni az életébe és semmiképpen sem ítélkezni felette. Sok oka lehet és olyanok is, amikről egy kívülálló el sem tudná képzelni, hogy léteznek!
2016. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Én 31 évesen vesztettem el. Na bumm.
2016. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!