Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 év feletti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 év feletti férfi még szűz és sose volt barátnője annak lehet oka csupán a külseje vagy más bajnak is kell lennie ott?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 08:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Most hogy jobban belegondolok...én is ismerek 30 feletti szűz pasikat. Az egyik éretlen...de olyan szinten, hogy a szüleivel él, ráadásul apukával egy szobán osztozik. A jelleme pedig gyerekes. Ezért nem kell senkinek, pedig ő próbálkozik folyamatosan. A másik meg 2 mondatot nem tud kinyögni. Pedig mindkét pasi teljesen rendben van külsőre...úgyhogy tuti nem ez a probléma forrása.
2016. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
37%
28# jo sok hüjeséget hordsz itt össze
2016. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

#16

Én pedig pont fordítva tapasztaltam. A tajparaszt veri a nőjét, de a nő vele marad.

Na most akkor mi van? Borul az elméleted?


#28

Te pedig úgy beszélsz a párkapcsolatról, mintha az csak a férfin múlna.

Mit csinált 30 év alatt? Tanult és dolgozott. Képzeld volt emberek között, csakhogy, abban a társaságban a nők száma erősen közelít a nullához, így nem sok lehetősége van ismerkedésre, max a leszólítgatás, az pedig nem az a kategória, ami a bejön a nőknek.


De akkor én is írnék egy példát:

Kollégám, 34 éves és végre sikerült összejönnie a kolléganővel. Előtte nem volt senkije. Olyan szakon tanult, ahol alig-alig volt nő, és az érdeklődési köre se olyan, ahol nőket ismerhetne meg. A leszólítgatás nem megy neki, társkeresőt pedig meg sem említem inkább.


Ez a példa neked is szólt #16-os, a nő a tajparaszt bunkót hagyta ott érte, szóval ennyit az általánosító példáidról.


Amúgy meg a #28-as szövegelésed alapján, egy retardált gyökér bunkó fszkalap vagy, már bocs. Én is írhatnám, hogy lehet, ennyi munkanélküli ebben az országban, amikor nekem egyből a diploma után lett munkám. De nem teszem, mert nem vagyok olyan másokat lenéző hulladék, mint TE.

2016. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
43%

A vicc az, hogy itt mindenki hogy védi a 30+ szűz férfiakat, de ha egy nő 25 évesen még szűz, akkor ott már tuti az lenne a vélemény, hogy valami mentális, vagy egyéb baja van.


Undorító.

2016. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
57%
Temeg azt honan szeded hogy a 25ős szüz nök levannak szolva? Én ijet nemtapasztaltam inkáb figyelj oda a világra utána okoskogy
2016. ápr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
77%

33!


28-as vagyok. Értem én, hogy tanulás, meg nő nélküli szak.. na de mindig olyan suliba járt, ahol nem volt nő? Neten se sikerült alkotnia? Szórakozni se járt soha? Én ezeket megint csak kifogásoknak érzem. De mondom, ha őt annyira sosem érdekelte a nőzés, hogy tegyen is érte valamit...akkor nincs azzal semmi baj, ha 30 felett is szűz. Csakhogy akkor az ilyen ne sírjon, ne magyarázkodjon, ne nyávogjon. Ő alakította az életét, úgy ahogy.

Egyébként pedig nem férfi vagyok.....

És nem parasztságból írtam azt és úgy...mert felőlem aztan mindenki úgy él, ahogy neki jó....hanem azért, mert én azt látom a környezetemben, hogy aki 30 felett is egyedül van, nem a külső a probléma,hanem a személyiség és a hozzáállás. Iletve csak megy a nyafi, hogy

sz.ar egyedül, de igazából mindenki arra vár, hogy majd a szerelem/kapcsolat kopogni fog az ajtón...és neki semmi dolga. De ez nem így megy. Ha valamit szeretnénk, azért tenni kell. Nap, mint nap.

2016. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Az a baj már ezzekkel a hozzászólásokkal h mindenki félre ír: valaki ismerettségében ez van de álltalánosít h ez "derül ki" minden 30+ szűzről VAGY a másik arról ír h nem képesek emberek hosszú párkapcsolatra és h minnél több pénzük van annál jobban összevissza kefélnek és ezt visszavezeti a 30+ szüzekre stb csak vissza kell olvasni itt a hozzászolásokat. Röhejes. Sokan nem tudják értelmezni a kérdést, hozzászolnak miközben általánosítanak vagy belekevernek más dolgokat.


Kedves kérdező, egy tanácsom lenne. Ha egy 30+ szűz srác tetszett meg, ismerd meg, beszélgess vele minden témáról (komoly dolgokról is) és az alapján hallgass a megérzéseidre h vajon a srác normális e vagy egy "agresszív, nőgyűlölő, perverz elmebeteg" (csakhogy megint ezekből a hozzászolásokbol hozzak fel egy példát). Azon meg ne csodálkozz kérlek h ha a párkapcsolati témát hozzátok fel akkor ő tartozkodik és kerüli a részletes megnyilvánulást. Mert ezzel ő nem igazán büszkélkedhet. De ha ez az első szűz pasi akit megismersz és netán nem találod 100%-san OK-nak, attól még ne álltalánosíts. :)

2016. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
65%

#36

Ahogy írod, olyan hely, ahol nincs nő, vagy csak minimális számú, az is a bunkóbb fajtából.


Neten mit lehet alkotni? Fb ismerkedés? Instant tiltással jár. Társkereső? Ugyan már, a nők kiválasztják az 5 leghelyesebb férfit és azzal folytatják csak a beszélgetést a többi 50 levélre nem válaszolnak.

Ezzel most nem a nőket hibáztatom, mert nyilván nem elvárható, hogy 55 férfival ismerkedjen egyszerre, csak szeretném, hogy lássuk tisztán a dolgokat. A társkereső a nőknek van és nem a férfiaknak.


A szórakozás (gondolom diszkó), olyan dolog, ami szerintem nem ismerkedésre való, sokan nem is szeretik.

Van még a hobbi/sport, nos én pl. edzőterembe járok, mert szeretek ott edzeni, oda főleg férfiak járnak, néha lehet nőt látni, ha a barátja lehozza "edzeni". Na mondjuk az se edzés, hanem inkább olyan fb-s "mutasssuk meg milyen boldogok vagyunk" szint, de ez megint másik téma.


Aki 30 felett egyedül van, annak így alakult az élete. Nem lehet semmilyen következtetést levonni ebből. Lehet azért, mert igénytelen, de az is lehet, hogy nem volt szerencséje. Csak mert az életben a szerencse is közrejátszik ám.

Írok példákat:

- full kocka csávó, jó arc, otthonülős típus, soha sehova nem járt el, egész nap wowozott, aztán ott ismerkedett össze a jelenlegi barátnőjével (amúgy ő is 30 felett van)

- kolléganőm csinos, okos, rendkívül értelmes nő, elmúlt 30, évek óta egyedül van

- szakomon volt egy srác, aki elég penge volt a témában (infó szak), mikor utoljára beszéltem vele raktárosként dolgozott


Az én életem is úgy zajlott, hogy kevés nő, sok tanulás + munka, aztán maradtam társaság nélkül, csak a véletlennek köszönhetem, hogy lett egy nő az életemben.


Az igénytelenségről pedig annyit, hogy volt olyan kollégám, aki több éves párkapcsolatban él, de úgy egyébként a mosogatással nagy gondok vannak, ahogy wc kefe használattal és sok más dologgal is, de ez megint más téma.


Az igaz, hogy sok ember nyafog, de nem csak itt a fórumon, hanem az életben is. Ez nemcsak a társkeresésre igaz, hanem mindenre. Például valaki azért nyafog, mert nincs pénze ételre, aztán elszív egy cigit...

2016. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 Varga úr válasza:
70%
A nőket azok a tulajdonságok vonzzák a férfiakhoz, amelyek miatt később elválnak tőlük. Ez nem válasz ugyan a kérdésre, de igaz. :D
2016. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Sandra S. válasza:
Lehetséges, hogy aszexuális?
2016. ápr. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!