Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire normális, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha én túl függetlennek érzem magamat egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, ez igaz, de szerintem ez nem ezen múlik, mert vannak olyan barátaim, akik már 4-5 éve komoly kapcsolatban élnek, és össze is költöztek. Nekem ez nem menne, később sem.


Nem vagyok pasizós fajta, sosem voltak egyéjszakás kalandjaim sem, és nem vagyok aszexuális sem, de valahogy azt érzem, hogy jobb nekem egyedül. Még nem találkoztam olyan sráccal, aki külsőre-belsőre igazán megfogott volna, akivel kölcsönösen szerelmesek lettünk volna, és én nem jövök úgy össze valakivel, hogy nincs meg a teljes összhang, mert próbáltam már, és nagyon magányosnak éreztem magamat...


A másik pedig, hogy mindig is különc fajta voltam gondolkodásra meg személyiségre, és szeretek egyedül lenni, és teljesen jól elvagyok azzal a 2-3 olyan barátommal, akik ilyenek, mint én, mert ők megértenek. Ha lenne egy komolyabb párom, akkor meg meg kéne játszanom magamat, hogy ne nézzen totál bolondnak, vagy pedig idegesítene.


Vannak még ilyen emberek, mint én?


20/N


2016. márc. 31. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Azok akik fiatalon összeköltöznek, ne adj isten ilyen 25 évesen már gyerekük van, azoknak az életük ott ment tönkre... csak ezt még ők nem tudják. Jelenleg még rózsaszín ködben élnek. De hamar elmúlik a szerelem, jön a megcsalás, a válás, a férfi lelép egy fiatal nővel, a csaj meg siránkozni fog, hogy miért nem talál normális és jóképű fiatal pasit gyerekkel? És egész élete alapjaiban megy tönkre.


Aki a mai világban 35 év alatt alapít családot (najó nőknél 32 alatt) az hülye! És csak a saját életét rontja el. Ennyi.

2016. márc. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fiuba teljesen magamra ismertem a leírtak alapján. A céljaim lekötnek, nem vagyok ronda se, sőt a tökéletesre próbálok törekedni, de nem a lányok miatt inkább magam miatt. Néha beszélgetek pár lánnyal társkeresőn vagy élőbe azt ennyi, de egyik se felel meg mégcsak az alapelvárásaimnak se, nem hogy egyebeknek. Ez normális állapot, ha így érzed jól magad akkor ne változtass, én magát ezt a kapcsolatosdit egy plusz "izgalomnak" fogom csak fel, nem úgy hogy kalandozom hanem akár egy-két beszélgetés ismerkedés.
2016. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te így érzed jól magad, akkor nem kell foglalkozni a társadalmi elvárásokkal. Különbözőek vagyunk, mindenkit más tesz boldoggá, a lényeg, hogy te elégedett legyél az életeddel.
2016. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, néha magányosnak érzem magam, de ha belegondolok, hogy mennyire macerás dolog ez, meg, hogy mit összeszenvednek az emberek körülöttem, hát... Elvagyok én egyedül, inkább, mintsem, hogy erőltessem a dolgok, meg teperjek, mintha csak erről szólna az élet. Még nem volt senkim és igazából nem bánom, jól vagyok.
2016. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben át tudom érezni a helyzetet, ugyanígy vagyok én is. Zárkózottabb személyiség vagyok (introvertált valamelyest,ha úgy tetszik), egyáltalán nem zavar az egyedüllét, barátom sincs sok,velük se találkozok napi szinten, de amiket szeretek csinálni az életben, ahhoz nem kell másik ember úgyse. Kapcsolatom sose volt, de nem is érzem úgy, hogy hiányozna valaki az életemből.

22N

2016. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jó egyedül lenni,én már csak tudom,nekem se volt még senkim.
2016. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem voltak már pasijaim, és szerelmes is voltam egyszer, de nem nekem való.
2016. márc. 31. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!