Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20-25 éves férfiak, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves férfiak, miért nem szeretnének komoly kapcsolatot? Vagy csak én keresgélek rossz helyen?

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, hogy 20 éves nőként, átlagos kinézettel nem találok párt magamnak.(Visszajelzések alapján a természetem is kibírható. Persze mint mindenkiben bennem is akad pár rossz tulajdonság...)Azaz találhatnék alkalmi kapcsolatokra vevőt, de erre nem tartok igényt. Nem tartom magamat se többnek, se kevesebbnek azoknál a lányoknál akik viszont ezt részesítik előnyben. De ezek az emberek igazán kezdeményezhetnének náluk..:)

Reménytelennek érzem már ezt, pedig igen fiatal vagyok és még nem kéne elkeserednem. 20L



2016. ápr. 3. 18:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak! :) Te se add fel!
2016. ápr. 3. 19:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Nahát, 20-25 év közötti (24) vagyok, csak komoly kapcsolatot szeretnék, csakhogy rettentő nehéz még esélyt is kapnom, ki tudja, épp milyen okok miatt. Fél éve vagyok újból egyedülálló, és eddig a nagy nulla jött össze.
2016. ápr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem aki komoly kapcsolatot akar, azt észre sem veszed, mert nem úgy néz ki, mint azok, akik csak megdugnának párszor.

Én mindig az igazit kerestem. Két kapcsolatom volt eddig, és egyik sem lett hosszú életű. Nagyon nehéz megtalálni azt a nőt, aki minden téren hozzám való.

Most én hiába mondanám, hogy komoly kapcsolatot akarok, ha nem illenénk össze, és ez csak a kapcsolat alatt derülne ki. 21 éves vagyok egyébként, bár ez tök lényegtelen.

2016. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi számít neked komoly kapcsolatnak? Én szerettem volna barátnőt sokáig, de sajna nem jött össze, rajtam átnéztek a csajok mindig, így már most mai fejjel szarok bele az egészbe. Csak szenvedés, sok időt belefeccölsz és nincs semmiből semmi, ugyan úgy egyedül maradsz. Úgyhogy én is reménytelennek érzem az életnek ezen részét.


24f

2016. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ám az általánosítást :)!

Nem nézek én át senkin, és meglátok mindenkit. Ez egy kicsit fájt..:D

A komoly kapcsolat, nem csak egy pár hetes szórakozás. Egymáshoz való alkalmazkodás,tervezés,tisztelet,és nem csak tervek ,hanem tettek megvalósítása. Sorolhatnám még.

2016. ápr. 3. 20:25
 16/17 anonim ***** válasza:
Hol keresgélsz egyébként?
2016. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából, neten nem hinném, hogy olyan biztonságos. Gyakran járok ki,utazok el,járok társaságba. Elég sok embert ismerek így meg. Közeli barátaim is, akik a férfi nemet képviselik, azt vallják, hogy nekik nem kell kapcsolat. Aztán fejembe ötlött a gondolat, hogy akkor, hol a probléma.
2016. ápr. 4. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!