Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyeznek abban a nők, hogy általában náluk magasabb határozott magabiztos férfit keresnek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 21:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

*mondják


Én még senkire se mondtam..

2016. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 163 centimmel nem nagy elvárás,hogy minimum velem egy magas legyen,de eddig a magassággal gond nem volt.A határozottsággal viszont voltak már gondok és ha ez a beszariság határát súrolta,akkor lapát volt.Ha ennyire nem partner a másik,hogy megbeszéljük a dolgokat,akkor annak a kapcsoaltnak kuka.


22/N

2016. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"miért mondják azt hogy kár volt eltörölni a katonaságot?"


Ezt azok mondják, akiknek a "bezzeg a mi időnkben" és az "ezek a mai fiatalok" úgy jönnek a szájából, mint a levegővétel. Az, hogy egy pasi milyen lesz, sokkal korábban dől el, mint a katonaság. Próbálj megnevelni egy kamaszt. Ugye képtelenség? Gyerekkorban alakulnak ki azok a szociális és egyéb készségek, amik adnak majd neki magabiztosságot, fellépést.


Amúgy határozottság alatt én is elég minimális szintet várok el. De könyörgök, ne nekem kelljen már megrendelni az ételét az étteremben, mert az gáz. Ugyanígy tudjon már megszervezni egy kisebb kirándulást, elintézni a banki ügyeit... Semmi bajom vele, ha fontos döntések előtt vívódik, bizonytalan stb. támogatom, türelmes vagyok vele.

2016. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!