Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szólítanak le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szólítanak le a csajok napközben, ha egyszer jóképű vagyok? Miért nem próbálnak ők felszedni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam szórakozóhelyekre járni, mindig is utáltam az esti szórakozóhelyeket és már az idejét sem tudom, mikor voltam utoljára, nem is érdekel. Meglehetősen otthonülő típus vagyok, a munkahelyemen is szinte csak férfiakkal találkozom, mivel informatikus vagyok. Szóval úgy összességében nem is csoda, hogy nincs barátnőm, mert tényleg nem járok olyan helyekre ahol lehetne ismerkedni. Netes ismerkedést se szeretem egyáltalán, nekem túl műanyag.

De viszont vannak olyan helyek, például utcán, bevásárlóközpontokba, meg úgy nappal esetleg gyorséttermekben vagy akárhol, ahol úgymond elérhető lennél a csajoknak.

Amikor ilyen helyzetek adódnak, miért nem szólítanak le engem a nők? Miért nem próbálnak ők felszedni, miért nem tepernek le ők engem?

Vagy hogyha tényleg barátnőt akarok, akkor muszáj leszek én kezdeményezni? 25/F


2016. ápr. 5. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy oltári nagy f.@szkalap vagy, és azt hiszed, hogy minden az öledbe hullik.
2016. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már van partnerük. Illetve ami még szintén valószínű, csak te gondolod, hogy jóképű vagy, a körülötted lévő nők nem így látják.
2016. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik mégsem vagy olyan jóképű, mint gondoltad. És mellé még bunkó is vagy, ne csodálkozz, hogy senki nem akar tőled semmit.
2016. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!