Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire számítsak? Hogyan viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rainszarvas kérdése:

Mire számítsak? Hogyan viszonyul az ellenkező nem egy ilyen személyiséghez?

Figyelt kérdés

Ha éppen ráértek, kérlek szakítsatok egy kis időt rá hogy meghallgattok.


Abszolút elméleti beállítottságú embernek tartom magamat, aki fáradhatatlanul keresi az életben az „Igazságot”, úgy hogy közben mindennapi teendőire nem mindig terjed ki a figyelme. Kérlek erre ne a hagyományos „anyuci kisfia” klisét húzzátok rá, ugyanis saját magamra főzök, a teendőimet magamnak intézem el, a kinézetemre, öltözködésemre, ápoltságomra mindig nagy gondot fordítok. Inkább értsétek úgy, hogy kissé szórakozott vagyok, és néha fél lábbal Álomországban járva mozgok a világban. A filozófia, pszichológia, vallás, történelem, kultúrtörténet,etika, pedagógia, biológia témakörökben gyakran olvasok, járatosnak persze egyikben sem nevezném magam. Remélem, egyszer sikerül annyi tudást magamba szívnom, hogy önállóan is véleményt alkothassak ezekről a kérdésekről, esetleg publikálhassak is az adott témákban. Az értelmes, kulturált vita az egyik szenvedélyem. Eddigi ismereteim alapján semmilyen eszmével nem vagyok képes azonosulni, mivel egyikben sem látom hogy az élet nagy kérdéseire univerzális választ adnának, inkább csak bizonyos embereket egyesítenek – egymás ellen. Ezért kicsit a világból is kiábrándultam, de azért reménykedek, hogy idővel javulni fog a helyzet, és ehhez akár én is hozzájárulhatok.


A tanulás jó érzéssel tölt el, de a lelkemben tátongó űr kitöltéséhez ez kevés. Bár nem vagyok kifejezetten társasági ember (az ismerkedéssel nincs gondom, csak nem igénylem annyira , hogy sok ember vegyen körül), egy kedves, szerető lány kezd hiányozni az életemből. Családcentrikusnak tartom magam, egy párkapcsolathoz nekem hozzátartozik a gyermekáldás is, persze nem azonnal, hanem a szükséges körülmények megteremtése után.


A külsőmről nehéz objektívan nyilatkozni, sokan jóképűnek tartanak, bár megfigyeltem hogy a lányok sokféle archoz tudnak vonzódni, nekem inkább férfias, koromhoz illő arcberendezés adatott. Ami objektíve elmondható, hogy szerencsés testalkattal áldott meg a sors, és hála istennek a rendszeres testedzés is látszódik rajtam valamennyire. Magasságom (vagy alacsonyságom?) 181 cm, ha ez számít valamit.


A kérdésem az, hogy tapasztalatlan fiatalemberként az élet előtt állva milyen reményeket fűzzek a jövőhöz? Találhatok majd olyan barátnőt aki ha nem is szeretni, de tolerálni tudja majd a szokatlan jellememet, és akivel idővel egy boldog családot is alapíthatok? Néha ugyanis kétségek gyötörnek ezzel kapcsolatban.


Ha úgy érzitek, hogy a válaszhoz többet kell tudni rólam, nyugodtan kérdezzetek! Most használom először ezt az oldalt, de remélem fogok tudni válaszolni.



2016. ápr. 5. 20:28
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Így, alapleírásban annyira nem vagy egyedi eset. A legtöbb ismerősöm ilyen férfiú, és a legtöbbjük épp foglalt. Szóval, szerintem minden attól függ, hol keresel lányt és milyen módon. Mennyire nyílsz meg, mennyire mersz majd lépni.
2016. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem speciel nem pálya az álomország, nagyon nem, mármint én is szeretem az álomvilágot, de közben tisztába vagyok a valósággal és nem a fülem befogva és a szemem lehunyva élek
2016. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tanulsz/dolgozol? Mit? Ha tanulsz mit fogsz később csinálni?
2016. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom hogy el kell keserítselek, de tapasztalatból tudom, hogy az iylen normális jellem mint atied ma már semmire nem elég. Én is hasonló vagyok és sose lesz senkim. Legyél bunkó, igyál, cigizz, gyúrd ki magad és legyen sok pénzed, ennyi számít ma, semmi más. Normális ember már sz-rt se ér. Elnézést ha elkeserítettelek, úgy vélem jobb tisztában lenni ezzel. Sajnos én már tisztában vagyok vele.
2016. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ember.. szeretnék neked köszönetet mondani! Köszönöm, hogy normálisan kiírtad a kérdésedet, hogy szépen és változatosan fogalmaztál. Ezen az oldalon ritka gyöngyszemnek számít a kérdésed :)


Sejtem én, hogy mi ez az "igazság kutatás", "álomvilág" dolog, volt hasonló korszakom de feladtam, elegem lett belőle.. ahogy mélyebbre ástam egyre rosszabb lett.. de majd elválik, hogy veled, hogy lesz :)


Szerintem amúgy sima ügy, intelligensnek tűnsz, edzel tehát minimum átlagos tested van, ezek azért elég sokat számítanak :)


Sok sikert ;)

2016. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni, nekem nem jön be ez a típus. Volt ilyen barátom és mai napig nem értem, miért voltam vele. Sajnos az ilyen, álomvilágban filozofáló emberek hajlamosak elveszíteni a kapcsolatot a valósággal így aztán nem nagyon jutnak el a családalapításig. Remélem te figyelsz majd arra, hogy hol a határ az álomvilágod és az igazi élet között és akkor meg is tudsz majd tartani egy nőt, mert nem találni nehéz, utána jönnek a gondok.
2016. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most tök őszintén, amiket ide leírtál magadról, nekem nagyon tetszettek. Abszolút nem keltene bennem negatív érzéseket, ha ilyen férfivel hozna össze a sors, mert hasonló vagyok; a soraid között kicsit magamra ismertem.

De a picit teljesebb kép érdekében engem is érdekelne, hogy hány éves vagy és mit/hol tanulsz/dolgozol...

2016. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled. A leírtak nekem kifejezetten tetszenek
2016. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled a leírás alapján. Ha normálisan állsz a nőkhöz (se túlmisztifikálni se elkeseredi nem kell) akkor nem hiszem, hogy nehéz lesz barátnőt találni.
2016. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs konkrétan a személyiséggel. Ha van hozzá elég intelligencia, akkor az úgy is változik idővel, akár nincs párod, akár van. Nekem személyesen a földön élők jobban tetszenek, azt nagyon értékelem, ha egy férfi tényleg férfi kinézetre, akaratra, vezetésben is, iletve gondolkodásban is.... És ha tájékozott az élet dolgaiban, a világ eseményeiről, és véleménye is van ezekről. Én is szeretem pl. a kultúrált vitát. Vannak ilyen lányok is, fiúk is, mint amit leírtál... Csak kevesen. Ha jó helyen keresel, kapsz is majd valakit. Járjál hasonló érdeklődésű körökre, táncolni, hobbyzni, stb, járj ki az ottani emberekkel ismerkedni, és majd lassan, ha ideje lesz, váratlanul betoppan valaki az életedbe. De tényleg reálisan kell gondolkodni, és nem szabad nagy ideálokat keresni, mert egyik nő sem tökéletes. Ne olyant keres, ami megfelel az elvárásaidnak, hanem próbáld elfogadni azt ami adatik, azt nézd, hogy milyen tulajdonságait szereted abból ami van, ne azt, hogy mi hiányzik belőle... Így boldog kapcsolat tud kialakulni, egyébként ábrándozás lesz, ami ugye az élet megrontója. :p nekem nincs bajom, sör engem is érdekelnek az általad írt témák, de tanulás, munka szempontjából kell választani egy szűkebb kört, és felépíteni egy hozzád illő karriert. Mert egy férfi kiábrándító (legalábbis számomra), ha 30-hoz közel áll és még nincs megvalósítható valós terve az életről, ösztöndíjakból él, és nem akar családra gondolni, tervezni. Úgyhogy tényleg, jó dolog az elmélkedés, de az életet nem kell túl gondolni, mert csak csalódást okoz. Tanulj meg élni, örülni a lehetőségeknek és adottságoknak... A mai világból ép eszű ember könnyen kiábrándul, mert sajnos nem épp épeszűek vezetik... De ha egész életben ezen gondolkozunk és nyávogunk, sose jutunk előrébb, és sose leszünk boldogak. Gondolom meg nem ez az életvágyad. Üdv. 25L
2016. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!